WD GOLD 8TB Sabit Disk Sürücüleri

Yeni renk tasarımlı seri,  veri merkezi uygulamaları için optimal performans, yüksek kapasite ve artan güvenilirlik ile 8TB’a kadar kapasite sunuyor.

WD_Gold-Sabit-8TB-DiskDepolama çözümlerinde dünya lideri olan Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), ödüllü renk portfolyosunu, yeni serisi, WD Gold veri merkezi sabit sürücüleri ile genişlettiğini duyurdu. WD Gold veri merkezi sabit sürücüleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin sunucu ve depolamaları, ayrıca raf yapısında veri merkezi sunucu ve storage kutuları dahil olmak üzere, geniş yelpazede uygulamalar için tasarlanmıştır. WD Gold serileri Mayıs ortasında Türkiye distribütörleri ve yetkili satıcılarında bulunacaktır.

WD Gold veri merkezi sabit sürücüleri, veri merkezi için amaçlanmış tasarımları ile, 8TB’a kadar yeni, yüksek kapasiteli bir konfigürasyon sunar. Performans için HelioSeal helium teknolojisi, metrekare başına ideal kapasite, güç etkinliği ve veri merkezi ortamları için düşük güç tüketimi sağlar. WD Gold veri merkezi sabit sürücüleri, 8TB opsiyonu ile optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım, sunucu ve depolama sistemlerine ilişkin olarak TSM’yi (Toplam Sahip Olma Maliyeti) düşürmeye yardımcı olur, aynı zamanda, artan depolama kapasitesi ihtiyaçları karşısında sınırlı bütçeleri nedeniyle zorlanan BT yöneticileri için kolaylık sağlar. WD Gold sabit sürücüleri, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için premium ve özel bir destek hattı da sunuyor.

WD Gold veri merkezi sabit sürücü seçenekleri aşağıdaki özelliklere sahip:

  • Geliştirilmiş güç verimliliği – Yeni elektronik sistemi, güç verimliliğini yüzde 15’e kadar artırır. HelioSeal teknolojisi, yüzde 26’ya kadar düşük güç tüketimi sağlar.
  • Daha iyi performans – Önceki nesil WD Re 4TB veri merkezi sürücülerine göre, yüzde 18’e varan sıralı performans artışı, önceki nesil WD Re 6TB veri merkezi sürücülerine göre, medya bazlı önbellek ile rastgele yazma performansında yüzde 30’a varan artış ve rekabetsel özelliklerde de 3 kata kadar artış sağlar.
  • Yüksek güvenilirlik – WD Gold, sektördeki en yüksek güvenilirlik oranlarından birini yakalamak için, sınıfının en iyi tasarım, üretim ve test işlemlerini bir araya getirir – 2.5 milyon saat MTBF (Hata Öncesi Geçen Ortalama Zaman –Mean Time Before Failure-) (8TB).
  • Özel Premium Destek Hattı ve WD Gold Model Numaraları – Western Digital, WD Gold kullanıcıları için 7/24 premium destek hattı sağlar. Uluslararası olarak +80055593733 numarasından ulaşılabilir.

WD Gold model numaraları:

  • 8TB: WD8002FRYZ
  • 6TB: WD6002FRYZ
  • 4TB: WD4002FYYZ

“WD GOLD 8TB Sabit Disk Sürücüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın