Web Analytics 21 Şubat Pazarlama Etkinliği

“Web Analitik” kavramı, dijital pazarlama teknolojilerindeki yenilikler ile birlikte gelişimini sürdürüyor. Yapılan pazarlama çalışmalarının performansının ölçümlenmesi, analiz edilmesi ve hedeflenen dönüşümlerin arttırılması için önemli bir kavram haline gelen Web Analytics, ülkemizde de ilgi görmeye devam ediyor.

Web Analytics 2.0 kavramını, ülkemizde bu alanda uzman önemli isimlerle Pazarlama Türkiye Influencer Days’de masaya yatıracaklar.

Analytics Akademi’nin de katkıları ile düzenlenen Influencer Days – Web Analytics, Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı’nın, panel öncesi; “Pazarlama Türkiye’nin Girişim Serüveni” hakkında yapacağı konuşma ile başlayacak, ardından Natro Segment Marketing Associate Burkay Yapağcıoğlu’nun moderatörlüğünde; RevolutionDM CEO’su Yılmaz Bozan, Plan B Media VP of Performance Marketing Cemil Toksöz ve HYPE Web Analyst & Conversion Optimization Expert Mustafa Esad Tatlıpınar’ın katılacağı panelde Web Analytics konusu ele alınacak.

Herkesin katılımına açık olan ve ücretsiz olarak kayıt yapabileceğiniz etkinlik, Koç Kuluçka Merkezi’nde 21 Şubat Salı günü saat, 18:30-21:00 arasında gerçekleşecek.

Etkinlik Programı;

  • 18:30-19:00 – Networking
  • 19:00:19-15- Pazarlama Türkiye Girişim Serüveni – Ender Satıcı
  • 19:15-21:00- Influencer Days- Web Analytics

Etkinliğe katılmak için ücretsiz olarak kayıt yapabilirsiniz.

Yorum yapın