Windows 10 İndir! Teknik Ön Sürüm Hazır!

Microsoft_Windows_10_ (5)Windows 9’u beklerken, Windows 10 karşımıza çıktı. Windows 10 işletim sistemi için teknik ön izleme sürümü şuan itibari ile indirilebilir bir şekilde Microsoft tarafından bizlere sunuldu.

Windows 10’u ücretsiz olarak indirip, bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Windows 10 ile farklı yenilikler ve deneyimler sunulmaya başlandı.

Evrensel Uygulamalar ile farklı cihazlar arasında tek bir uygulama deneyimi sağlayan Windows 10’u Microsoft’un teknik önizleme sayfasından indirebilirsiniz. Bakalım yeni sürüm işletim sistemimiz bizlere neler sunacak?

Başlat menüsü artık geri geldi!

Alıştığımız Windows 8 arayüzü ise, başlat menüsüne tutturulmuş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Başlat menüsü hem alışılagelmiş tasarım hem de modern arayüzle birleşerek bizlere sunuluyor.

Şuan için stabil bir sürüm olarak düşünmeyin ve mevcut işletim sisteminizi terfi ettirmeyi denemeyin. Üzerinde elbette ki hatalar ve sorunlar olabilir.

Zaten bu hata ve sorunların ortadan kaldırılması için herkese açılarak hata bildirme programı başlatıldı. Bu sayede milyonlarca feedback Microsoft’a gönderilecek ve işletim sistemi daha stabil ve hatalardan arındırılmış olarak bizlere sunulacak.

Windows 10’un teknik önizleme sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Windows 10 Technical Preview İngilizce 64-bit (4.10 GB)

Windows 10 Technical Preview İngilizce 32-bit (3.16 GB)

Windows 10 Teknik Sürüm Serial Key: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

“Windows 10 İndir! Teknik Ön Sürüm Hazır!” üzerine bir yorum

Yorum yapın