Windows 2000/XP/2003/Vista için Codec 8.1

Güncel hayatımıza bilgisayarla giren farklı formatlardaki video dosyaları artık önü alınamaz bir şekilde hızla kalıp değiştiriyor. Teknolojiyi takip etmek zor heleki saatlerce uğraşıp bir DVD, Avi, Xvid gibi bir formattaki filmi indirdikten sonra büyük bir zevkle başına geçip açtığınızda görüntünün bozuk, yeşil yada garip olması insanı gerçektende sinirlendiriyor. Tabiki bunun nedeni belli bilgisayarınızda yüklü olmayan Codec bileşenleri. O site bu site dolaşıp dolaşıp Codec arıyorsunuz ve filmi indirmek için beklediğiniz o kadar zamanı birde Codec aramak indirmek ve kurmak için kaybetmeyin diyorum.

İşte sizlere Windows 2000, XP, 2003 Server ve Windows Vista serileri için komple bir Codec paketi… Bu işletim sistemlerinde Codec bileşenlerini rahatlıkla kurup Video yani görüntü dosyalarınızı büyük bir zevkle izleyin diyorum.

DivX Pro Codec Full, XviD, Cinepak Codec by Radius Inc., Ligos Indeo XP Codec, AC3Filter, Fraunhoffer IIS Mpeg Layer-3 ACM Codec, Ogg Vorbis, Ogg Vorbis DirectShow Filter Decoder, Ogg Vorbis DirectShow Filter, and Ogg Vorbis Audio ACM Codec

Download : Codec for Windows 2000/XP/2003/Vista 8.1 Build 13

Hadi kolay gelsin.

“Windows 2000/XP/2003/Vista için Codec 8.1” üzerine 2 yorum

Yorum yapın