Windows Media Player Ne dinliyorum Eklentisi.

Hemen hemen birçoğunuz windows media player kullanıyorsunuz ve ne müzik dinliyorsanız Windows Live Messenger programında gözükmesini istiyorsunuz hatta kullanıyorsunuzdurda fakat bilmeyenler varmış gelen maillerin birkaç tanesinde bunu soran arkadaşlara bir güzel anlatayım dedim. Mademki Messenger kullanıyorsunuz. Madem ki Hangi parçayı dinlediğinizi göstermek istiyorsunuz. O zaman işiniz çok basit.

Windows Media Player programını açıyoruz. Araçlar menüsünden Eklentilere geliyoruz. Burada Windows Live Messenger Eklentisi yazısını tıklıyoruz ve yanınada bir çek işareti oluyor. İşte bu kadar.
Ama bende o yok derseniz o zaman Araçlar Menüsünden Eklentilere geliyoruz burada karşıdan eklenti yükleye geliyoruz. Size bir internet sayfası açıyor. Bu sayfadan istediğiniz eklentiyi bulup yükleyebilirsiniz. Hadi kolay gelsin.

“Windows Media Player Ne dinliyorum Eklentisi.” üzerine 130 yorum

 1. ya windows 7 de nasıl oluo bu yapamıorum “araçlar” die bişey göremiyorum… benim bilgisayarım windows 7 henüz öğrenemedim . yardımcı olabilirmisiniz lütfen:(

  Cevapla
 2. benım pc xp bende bunda muzik dinleyi göremıyorum her yolu denememe rağmen yardımcı olabılcek bırı var mı

  Cevapla
 3. ya arkadaşlar kesin çözüm bende yaptım oldu…
  denetim masası-program ekle kaldırdan msn i tamir edin yeni eklentiler yüklenecektir. sonra da bilg aç kapa .. windows media playerdan diğer işlemleri yap yukarda yazmışlar araçlar sçenekler eklentiler arka plan diye..işte.. sonra msn ne dinliorum özelliği yaptım süper de oldu kesin çözüm..

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)