Windows Phone Uygulaması O mu Bu mu?

Bugün Windows Phone tabanlı cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Üç liseli arkadaş kafa kafaya vermiş ve Windows Phone platformu için bir oyun geliştirmişler. O mu Bu mu? İsmini verdikleri oyun, karar vermediğiniz durumlarda diğer kullanıcılardan destek almanızı amaçlıyor.

İkilemde kalarak karar veremeyen kullanıcılara yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiş eğlenceli bir sosyal platform olan O mu Bu mu? oyunu tamamen ücretsiz!

Windows Phone kullanıcılarına sunulan uygulama ile artık kararlarınızı çok daha kolay alacaksınız. Örneğin, ne giyeceğinize karar veremiyorsanız seçeneklerin fotoğrafını çekerek uygulamaya yükleyebilir ve dilerseniz kısa bir açıklama ile arkadaşlarınızın fikrini sorabilirsiniz. İkilemde kalan kişilerin karar vermesine yardımcı olmak amacıyla oy verebilir veya farklı bir seçenek önermek için yorum yazabilirsiniz.

Üç Liseli Kafadar!

Uygulama mantığı şu şekilde tasarlanmış. Kararsız kalınan durumlarda diğer kullanıcılara ikilem şeklinde soru sorabilen ve cevap alınabilen mobil bir sosyal platform.

Örnek vermek gerekirse Galatasaray – Fenerbahçe maçını kim kazanır ? Mavi kazak mı giysem, kırmızı kazak mı? Kırmızı ruj mu güzel durdu yoksa pembe mi?..

Uygulama şuan sadece Windows Phone platformunda var ancak önümüzdeki günler Android platformuna da çıkacak.

Uygulamayı hayata geçiren  Barış Ceviz, Oğuzhan Akıncı ve Kadircan Kırkoyun’a başarılar dilerim. Denemek isterseniz…

Uygulama:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/o-mu-bu-mu/9nblggh1r450

Yorum yapın