WordPress 2.3.3 Güncelleme

       WordPress 2.3.2 sürümünü 2.3.3 e yükseltmek için yeni sürümünü WordPress internet sayfasından indirebilirsiniz . 2.3.2 Sürümündeki bir Kritik Güvenlik Güncellemesi yaptıklarını duyurmuşlar. XMLRPC.Php dosyasını yenileyerek yeni sürümü piyasaya sundular. Bir an önce güncellemenizi tavsiye ederim.

       Birkaç bug’ıda bu sürümde çözdüklerini belirtmişler. Wp-Türkiye internet sayfasında henüz bir Türkçe sürüm göremedim. Üzerinde çalıştılarını yazmışlar ama yinede siz isterseniz bir an önce xmlrpc.php dosyanızı ftp’nize göndererek TR sürüm çıkıncaya dek güvenliğinizi sağlamış olun.

“WordPress 2.3.3 Güncelleme” üzerine bir yorum

  1. merhaba.
    casper nirvana bir laptop’um var.ve makinamda visita yüklüydü.ben buna windows xp profesyonel yükledim.ama makinam ne internete bağlanıyor nede sesi çıkıyor.ben bunların driverları olmadığından kaynaklandığını düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler…

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)