WordPress 3.1 Yeniliklerle Geldi.

Popüler CMS sistemlerinden WordPress, yeni sürümü 3.1 ile karşımıza geldi.  Açık kaynak kodlu CMS sistemi WordPress, bir süredir beklenilen 3.1 sürümünü yayımladı ve şuan Türkçe olarak yönetim panellerinizden sisteminizi terfi edebilirsiniz.   3.1 üzerinde admin menüsü gördüğüm kadarıyla yenilenmiş ve yönetim fonksiyonlarını kullanabilmeniz için blog ana sayfanızda en tepeye bir bar yerleştirilerek kullanıma sunulmuş.  Açıkcası blogum TEAkolik.com ana sayfasında tepedeki yönetim barını göründe şaşırdığımı itiraf etmeliyim.

Bunun yanı sıra tasarımcıların işini kolaylaştıracak birkaç yenilikle beraber galeri, alıntı mesaj, video ekleme gibi birçok konuda değişikliklere gidilmiş.  En çok dikkatimi çeken özelliklerden bir tanesi de eski yazılarınıza olan ilgiyi artırmak için vereceğiniz linkleme işlemi daha kolay bir hale getirilmiş.

Şuan WordPress yönetim panelinize girip 3.1 için Türkçe güncelleme yapabilirsiniz. Bakalım bu değişiklikler hoşunuza gidecek mi?

“WordPress 3.1 Yeniliklerle Geldi.” üzerine 2 yorum

  1. WordPress oldukça başarılı ve gelişmeye devam ediyor olması başarısının devam edeceğinin göstergelerinden olarak yorumlanabilir. Ben WP kullandığım websitelerinden çok memnunum.

    Cevapla

Yorum yapın