WordPress 3.3 Sonny Çıktı

Meşhur blog sistemi WordPress’in merakla beklenen 3.3 sürümü biraz önce yayınlandı. Sistemi hemen güncelledim ve eklentilerim, temalarım gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor. Yönetim panelinde görebildiğim kadarı ile sürükle bırak upload bölümü, hover özelliğinde menüler, navigasyon, yeni üst araç çubuğu gibi birçok yerde görsel ve ek özellikler kazandırılmış.

Update işleminden hemen sonra sizleri bir hoşgeldiniz ekranı karşılıyor, yenilenen yardım sekmeleri size birçok noktada bilgi vermekte. İlk defa kullananlar için daha basit, başarılı ve daha kolay bir hale getirilmiş oldu.  Okuduğum kadarı ile yönetim paneli dokunmatik cihazlar için de uygun bir hale getirildiği belirtiliyor.

Yalnızca kullanıcılar için değil, aynı zamanda geliştiriciler için de yeni özelliklere sahip WordPress 3.3 sürümünün İngilizce versiyonu şuan kullanılabilir durumda.

Not: Sisteminizi güncellemeden önce mutlaka Database ve FTP yedeğinizi alınız. Türkçe sürüm için de WordPress Türkiye ekibi tahminimce 1-2 gün içerisinde bir güncelleme yayınlayacaktır.

“WordPress 3.3 Sonny Çıktı” üzerine bir yorum

Yorum yapın