WordPress .htaccess ile Wp-login.php ‘yi Şifreleyelim.

“WordPress .htaccess ile Wp-login.php ‘yi Şifreleyelim.” üzerine 54 yorum

 1. Bu kadar ek güvenlik gerekli değil diye düşünüyorum. Hani çok büyük kitlelere hitap eden, günlük 10k ve üzeri kullanıcı çekebilen sitem olsa uygulardım :)

  Cevapla
 2. Yeni bir blog sitem var, hemde çok güzel çok severek uğraşıyorum ama güvenlik ayarlarını yapamadım ne kadar uğraşsamda :( .. yazılarını beğenerek takip ediyoz. Bilgiler saol ama işte olmadı bi türlü :(

  Cevapla
 3. Bu hackerlerin allah belasını versin demek geliyor içimden. ne yaptıysam olmuyor :( herseferinde yine hack yiyorum. wp güzel ama her sürümünde açık oluyor.. en sonunda yine dayanamayıp düz .html’ye geçeceğim sanırım..
  bilgi için tşkler

  Cevapla
 4. Merhaba Teakolik..
  Bugün e-postamı kontrol ettiğimde e-posta adresime şifre değişikliği talebi linkleri gelmiş. Linklere tıklamadım bir sorun olacağını hissettim. Şuan 2.8.4 versiyonunu kullanıyorum bu vesiyonda bir açık var mı?.. Vermiş olduğunuz ayarları yapmaya kalkarsam mutlak bir yerde hata yapıp siteyi çökertirim. Bilgi ve yardımların için şimdiden çok teşekkür ederim

  Cevapla
 5. @Batuhan
  Şuan bildirilmiş bir açık yok. Fakat yinede anlattığım şekilde kendini güvene alabilirsin. Ne olur ne olmaz…

  Bu arada olmadı diyen arkadaşlar Gtalk üzerinden destek verebilirim. Aslında olmadı diye bişi yok. Kesinlikle oluyor. Dikkatlice tekrar deneyiniz. Mutlaka bir yerlerde yanlış yapıyorsunuz.

  Cevapla
 6. Bilgi ve desteğin için teşekkür ederim. Hafta sonu izne çıkıyorum o zaman daha rahat ve sakin kafayla yaparım.. Çok sağol

  Cevapla
 7. Bazı hosting firmaları dosya bazlı şifrelemeye izin vermiyor. htaccess ile sadece klasör şifrelenebiliyor. Olmadı diyen arkadaşlar hosting firmalarından bilgi alabilirler.

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)