WordPress Kitabı Ön Siparişte

Sevgili dostum Ali Arslan biraz önce haber verdi. Uzun zamandır emek verdiği, uğraştığı ve sonunda bitirdiği WordPress kitabı satışa çıktı.  WordPress konusunda bloglarımıza yazılar yazıyoruz ve paylaşıyoruz; ama bir şeyler eksikti. Eksik olan basılı bir kaynağın olmayışı diyerek aylar öncesinden baş koyduğu bu yolun sonuna geldi.  Aylardır üzerinde çalıştığı mübalağasız olarak belki de kaç gece uykusuz gözler ve yorgun bir bedenden kalan bir emeğin ürününden bu gece bahsetmek istiyorum.

Yeni WordPress Kitabı…

Yaklaşık 4 aydır WordPress’e yeni başlayan ve WordPress’e hakim olmak isteyen kullanıcılar için sunulan WordPress kitabı artık satışa çıktı. Bugün bu zorlu sürecin son günü oldu ve kitap baskıya verilmiş oldu. Kitap içerisinde WordPress kullanıcılarının en çok merak ettiği konuları, sık karşılaştığı sorunları ve WordPress’e yeni başlayan kullanıcıların merak edebileceği her şeyi yazmak için uğraşıp duran sevgili dostum Ali Arslan 288 sayfalık uzun soluklu kitabını bitirdi. Blog tadında samimi ve anlaşılır, resimli anlatımlarla ve uygulamalarla zenginleştirilmiş bir kaynak artık bizlerle…

Ali’nin söylediğine göre kitabın sayfa sayısı biraz fazla olunca fiyat konusunda da yüksek bir rakam çıktı. “Bu böyle olmamalı, bu kitabı herkes okumalı!” diyerek yoğun ısrarlarım sonucunda kitabı herkesin alabileceği ve uygun bir fiyata düşürdük. Tabi bu zaman süreci kısa bir süreden ibaret. O nedenle bu yazıyı hızlıca yazmalı ve değerli okuyucular da bu fırsattan faydalanmalı.

WordPress Kitabı ön satış süresi boyunca 23 TL + Kargo ücreti yerine sadece 17 TL hem de kargo ücreti dahil olarak satışa sunuldu.

WordPress Kitabı – Yazar: Ali ARSLAN – Yayınevi: Dikeyeksen – Basım: 2011 Ağustos – Sayfa Sayısı: 288

“WordPress Kitabı Ön Siparişte” üzerine 5 yorum

 1. Bu değerli sitede bu esere yer verdiğiniz ve WordPress kullanıclarına duyurduğunuz için ne kadar teşekkür etsem azdır. 🙂

  Başta siz değerli blog yazarları olmak üzere WordPress’e gönül veren ve destekleyen herkese teşekkürler, saygılar.
  Ali ARSLAN

  Cevapla
 2. Teşekkürler. WordPress sistemi gerçekten mükemmel birşey.
  Joomla’dan çok daha kullanışlı, seo ayarları süper… Kitap siparişini verdim umarım anlatıldığı kadar güzeldir…

  Cevapla
 3. kendi temam olmadığı için wordpress’e gecmezdim, kitabı bi an önce okuyarak umarım kendi temamı yapacak kıvama gelip wordpress’e geçerim.

  Cevapla

Yorum yapın