Yakında Bundle Uygulamasındayım!

Bundle_ipadBundle, Apple ürünleri için özelleştirilebilen ve farklı kaynaklardan haberler yayınlayan bir uygulama. Bu uygulama global olarak çalıştığı için birçok ülkenin haberlerini de takip edebiliyorsunuz.

Bundle uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize App Store üzerinden indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Budle’ı kurduktan sonra ilgi alanlarınızı takibe alarak haberleri okuyabiliyorsunuz.

Bundle’ın en önemli özelliği 30’dan fazla ülkede yayın yapması! 

Otuzdan fazla ülkede yayın yapan Bundle, binlerce haber kaynağını ve blogu bir araya getirerek bizlere sunuyor. Dünya çapında ilgi gören Bundle ülkemizde de bu girişimini devam ettirmekte. 

Henüz çok yeni bir uygulama ve çok fazla kişinin haberi yok. Ancak benim gibi mobil cihazlardan haber takip ediyorsanız sizler için Bundle, ilgi alanlarınıza göre haber sunarak, büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Bundle_haber   Bundle_iphone   Bundle_populer

Siyaset, sanat, spor, teknoloji ve daha birçok konuda popüler haber kaynağı olarak kullanılacak gibi…  Takip etmek isterseniz, artık ben de Bundle platformuna dahil oluyorum…

Özgün içerik yayınlayan ve popüler olan yayınları bir araya getiren Bundle kaliteli bir haber platformu sunuyor. iPhone sahiplerine duyurulur 🙂

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz: http://bundletheworld.com

Yorum yapın