Yeni Tasarımla Karşınızdayım!

Uzun bir süredir blocks2 temasını kullanmaktaydım. Artık yeter yeni bir tasarıma geçme zamanı geldi de geçiyor derken birkaç tasarım örneğini test ettim. Hatta bir ara kendime özel bir tasarım bile yaptırdım. Daha sonra bu temayı kodlatamama problemi ve diğer birkaç nedenden dolayı yeni tasarımı hayata geçiremedim.

Neyse 5-6 kodlamacı, 2-3 tasarımcı değiştirdikten sonra kendime bir Premium Theme almak ve bunun üzerinden çalışmak daha mantıklı gözüktü. Ali Arslan arkadaşımın da sayesinde bir tema aldım ve sisteme uyarlamaya başladım. O kadar alel acele bu işe kendimi attım ki şuan yeni temayı eksik ve hataları ile birlikte aktif hale getirdim.

Şimdi ise Türkçeleştirme, uyarlama ve ayarlamaları ile boğuşuyorum. Lokalde çalışıp buraya atmak pek işime gelmedi. Her zaman yaptığım gibi tema aktifken düzenlemeye başladım.

Sizlerden gördüğünüz hataları, hoşunuza gitmeyen yanları yorum yazarak bana bildirmenizi rica ediyorum. Bu sayede hızlı bir şekilde yeni tema sisteme uyarlanmış olacaktır. Sanırım kat etmem gereken daha çok yol var :)

“Yeni Tasarımla Karşınızdayım!” üzerine 18 yorum

  1. daha önceki temanızdada olan sağ taraftaki başlıklar kısmındaki windows vs gibi alt başlıkların yazı şekillerini değiştirin bence.çok sırıtmış.korku filmi yazıları gibi çünkü.temaya uygun değil. tekrar hayırlı olsun

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)