Yeni Winamp 5.35 ve WooHoo-Fer Skin

Winamp programını hemen hemen herkes kullanmakta müzik, mp3, mp4, video, mpeg denince Winamp vazgeçilmezlerden biri diyebilirim. Winamp programının bu kadar popüler olması yanında özel efektleri ve skin dizaynlarınıda beraberinde getirmesini sağlıyor. İşte bu bahsettiğim özel skinlerden bir tanesi gerçektende ilgimi çekti diyebilirim. 99 yılında böyle bir skin kullanmıştım sonradan diskimi kaybettim bir dahada bulamadım onu ismini bile hatırlayamamam sanırım bundan en büyük etken eskiden kullandığım sikinde buna çok benziyordu.

99 senesinde kullandığım skin hoparlörlerden oluşuyordu çalan müziğin bas larına göre kolonlar aynı bir müzik seti kolonları gibi hareket ediyordu. Bu sikini görüncede dikkatimi çekti hemen indirdim. Gerçektende çok ho gerçi bu skindeki 2 büyük kolon baslara göre hareket ediyor ama çok güzel bir efekt ve dizayn yapmışlar diyebilirim.
woohoo-fer.jpg

Meta Skins firmasının bu skini dışında da daha farklı ve güzel çeşitleride var. İnternet sitesi http://www.metaskins.net/ den indirebilirsiniz.

“Yeni Winamp 5.35 ve WooHoo-Fer Skin” üzerine 7 yorum

  1. YA ARKADASLAR BU SITEDE BIEAZ DAHA BASS OLAN WINAMP OLSA DAHA IYI OLUR DEMI ___________??????_________

    Yanıtla

Yorum yapın