Yeni Yıla Elmacı Pazarı ile Merhaba :)

Bu sabah saat 7:40 sıralarında otobüs beklerken şöyle bir etrafıma bakındım. Hava buz gibiydi.  Çimlerin üzerilerindeki nem gecenin soğuğu ile birleşip buz tutmuştu.  İçimden kar yağsa da havanın soğuğu geçsin diye söylenmeye başlamıştım. Evet yeni yıl geliyor ve beraberinde bembeyaz bir örtünün geleceğini haber veriyordu.  2011’de birçok şey yaşadık, üzüldük, barıştık, kavga ettik, sevindik, hasta olduk, para kazandık, eğlendik ve daha niceleri…

2012’nin yaklaştığı şu günlerde de yeni yıla göz kırpan tatlı hediyeler almaya başladım.  Yeni yıl için bana gelen ilk kutlama Epson’dan gelen tatlı bir hediye ile başlamıştı. Biraz önce ise Elmacı Pazarı’ndan (Naksan Holding)  yeni yıl hediyemi aldım.

Yeni yılın ilk hediyelerini kapımdaki posta kutusunda sıra beklemeye başladılar. Elmacı Pazarı, ajandasından, takvimine kadar yeni yıl için güzel bir paket oluşturulmuş. En çok hoşuma giden ise Gaziantep fıstığı oldu. Sağ olsun arkadaşlar düşünmüşler ve ağzımızı tadlandırmak istemişler. Kendilerine buradan teşekkürlerimi iletirim. Ben fıstıkları afiyetle mideme götütürken sizlere de birazcık Elmacı Pazarı’ndan bahsetmek istiyorum.

Peki Elmacı Pazarı kimdir?

Çok eski bir tarihi geçmişe sahip Gaziantep’te, bir zamanlar çok az bulunduğu için camekan içerisinde satılan ve o bölgedeki pazara da adını veren değer “elma”dır. Hoş bir tesadüfle adı İngilizce’de “elma” kelimesinin karşılığı olan, Apple firmasının yolu bilişim sektöründeki yükselen değer olan Elmacı Pazarı’yla kesişmiştir. Öncelikle kendi bölgesi, daha sonra tüm Türkiye’de müşteri odaklı yapısıyla Apple firmasını gururlu temsil eden Elmacı Pazarı’nın tek hedefi pazarın lideri olmaktır. Bu hedef doğrultusunda açılan Gaziantep SankoPark alışveriş merkezi ve Adana Ziyapaşa‘daki mağazalar; Adana, Gaziantep ve İstanbul’daki teknik servisler; İstanbul ve Ankara’dan yönetilen kurumsal satışlar, birarada Elmacı Pazarı’nı ürün ve servis kalitesini önde tutarak liderliğe taşımaktadır.

http://www.elmacipazari.com.tr

“Yeni Yıla Elmacı Pazarı ile Merhaba :)” üzerine 2 yorum

  1. abi bende istiyorum onlardan mümkünse yaa şu öğrenci kardeşine yaparsın sen bi kıyak.Demli bi çay hayal et öyle cevap ver 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın