YouTuBe ye Rakip PiknikTuBe ..!

pikniktube.JPG Bu gece sizlere BEYAZ SHOW ‘un bir hizmeti olan yani BEYAZIT ÖZTÜRK ‘ün yeni bir süprizi PiknikTuBe den bahsedeceğim. Nedir bu PiknikTuBe diye sorarsanız .. Başlayalım. PiknikTuBe Beyaz Show ekibi tarafından kaleme alınmış bir internet sitesi. BEYAZ yine rekor üzerine rekor kırmak için yepyeni bir hizmet geliştirdi diyebilirim. YouToBe den esinlenerek ortaya çıkarttıkları bu hizmet gerçektende harika. Dünyanın en çok izlenen video paylaşım sitesi YOUTOBE nin aynısını yapan BEYAZ SHOW ekibine bu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. İnternet sayfasına girince gerçektende hoş bir karşılama ile BEYAZ sizlere sesleniyor. Kısa bir Video görüntüsü ile sizlere PiknikTuBe nin nasıl olacağı hakkında ipuçları veriyor.

Gelelim istatistiklerine iki günde birmilyon insanın tıkladığı bu sayfa bir anda kilitleniverdi. Sistemi tekrar baştan iyileştime yapacaklarını bildiren BEYAZ SHOW ekibi daha güçlü bir sistem kuracaklarını söylediler. İnternet üzerinde bir anda En çok tıklanan siteler arasına giren PiknikTuBe şuan ençok tıklanan 130. Site ünvanına sahip BEYAZ SHOW da tanıtılan internet sayfası PiknikTuBe 1 günde 560 bin tıklama ile rekor bir seviyeye çıktı. 2 günde 1 milyonun üzerinde ziyaret edilmesi Ünlü Showmen BEYAZIT ÖZTÜRK’ü bile şaşırttı. Ve şunları söyledi.

pikniktube2.JPG “Dünyada en çok tıklananlar arasında şu an 130’uncu sıradayız. Bizim hedefimiz ilk 10’a girmek. Bu gidişle bu hedefi gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

http://www.pikniktube.com

“YouTuBe ye Rakip PiknikTuBe ..!” üzerine 3 yorum

  1. beyaz seni çok seviyoruz ailece gece yarılarına kadar seni izliyoruz lütfen bana cuma günü selam gönderirmisin

    Yanıtla
  2. Piknimtube okadarda iyi değil aradığımı bulamıyom orda aradığız herşey youtubede ama yasaklanıp duruyo :(((

    Yanıtla

Yorum yapın