Zone-H Hacklendi mi ?

zone-h.gif Zone-H Hacklendi mi ? Sorusuna aslında tam olarakda Hacklendi diyebiliriz mi diyemez miyiz bilemiyorum ama bazı Zone-h siteleri şifreleri nasıl olduda ele geçirildiyse DNS leri farklı ip adreslerine yönlendiridi. Suudi Arabistan Cracker leri tarafından ele geçirilen Zone-H yönetim paneli şifreleri ile DNS lerini yönlendirilen Zone-h 48 saat boyunca sistemini düzeltemedi. Söylediklerine göre sadece E-Mail ile iletişime geçiyorlarmış ve işin ilginç tarafı domaini düzeltebilmek için tam 8 kişiye durumu anlatmaları gerekmiş :) Ne diyebilirim ki çok ilginç ve bir o kadarda tuhaf..

Fakat kullanıcılarına müjde vermekten de kaçınmamışlar Mirror lerini yakında internet sayfaları http://tr.zone-h.org adresinde yayınlayacaklarını belirttiler..

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)