İngilizce bir İnternet Sayfasını Türkçe Yapmak

Tarih: 23 Temmuz 2006 | Kategori: Genel | Yazar: | 17 Yorum

Merhabalar size bu gün çok çektiğim ingilizce için biraz garip olsada bir çözüm yolu göstermek istedim. İnternet sisteminin büyük bir çoğunluğunun ingilizce olması ve benim gibi ingilizceside sadece idare eder biri iseniz o zaman size http://www.tranexp.com  dan bahsetmek istedim.

Ne işe yarıyor derseniz hemen cevaplayayım. Bu site ingilizce olan bir internet sayfasını karşınıza Türkçe olarak çıkartabiliyor. Evet yanlış duymadınız çevirisi çok iyi olmasada en azından özelliklede forumlarda baya işe yaradığını söyleyebilirim.

Özelliklede harf ve kelime hatası yapılmamış internet sayfalarında büyük başarı sağlıyor. Hemen deneyelim ve ne demek istediğimi anlayın..

http://www.tranexp.com:2000/Translate/inde…&url=

bu kodun sonuna ingilizce olan internet sayfasının linkini tam olarak yazıyoruz ve ENTER..

Geliştirilmesi gereken bir sistem sanırım ileride çok daha iyi olabilir. En azından bilemediğiniz kelimelere saçma sapan da olsa bir alternatif…

Yok yok siz en iyisi Google Translate kullanın!  http://translate.google.com.tr/  adresine girip, Türkçe yapmak istediğiniz sayfanın bağlantısını yapıştırırsanız Türkçe’ye çevirebilirsiniz.  Kolay, basit, hızlı ve bir program yüklemek gerekmiyor!


Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Yönetici Notu

Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz. Oluşabilecek zararlarda ve gözden kaçabilecek durumlarda tüm sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gizlilik sayfamızda bu bilgiler açıkça belirtilmiştir.

17 Yorum Yapıldı:

  1. kemal

    türkçe diline çeviri yapanıyorm

  2. kemal

    türkceye cevir sayfamı

Yorum Gönder