3G, El Terminali Pazarını Sallamaya Hazırlanıyor.

Son dönemde özellikle son kullanıcı odaklı GSM şirketlerinin reklamlarıyla herkesin dilinde yer edinen 3G, kurumsal çözümlerin de ilgi odağı haline gelmeye başlıyor.

Mobil teknolojilerde sağlamlığıyla el bilgisayarının daha gelişmiş hali olarak bilinen el terminali sektörü hızla gelişirken, 3G teknolojisi de bu gelişime büyük katkı sağlayacak.

10 yılı aşkın süredir el terminalleri ve saha satış sistemleri üzerine çalışan Desnet Yazılım da bu yeni teknoloji ile kurumsal çözümlerde fark yaratacak yeni el terminallerini Türkiye pazarına sunmaya başladı.

3G modasına uyarak bu hızlı bağlantı teknolojisini kullanmaya başlayan markaların ilk ürünleri olarak Motorola Symbol MC75, Casio IT-800, Pidion BIP-6000, Intermec CN50 El Terminalleri Desnet tarafından pazara sunuldu.

Özellikle saha uygulamalarında, mobil saha satış, mobil saha servis, sıcak satış, soğuk satış, araçta muhasebe gibi otomasyon çözümlerinde kullanılacak olan Motorola Symbol MC75, Casio IT-800, Pidion BIP-6000 ve Intermec CN50 yanı sıra diğer el terminali markalarının da yeni modeller çıkarması bekleniyor.

3G El terminalleri ile ilgili tüm detaylı bilgiler için;

Web:  http://www.desnet.com.tr

Tel: 0212 474 85 00

Yorum yapın