Online Videonun Yeni Adresi

Her geçen gün internette video izleme süreleri artıyor. Yıllardır engelli olmasına rağmen YouTube hala Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 5. sitesi olmayı sürdürüyor.

Zimly ise birçok kez denenmiş olan online video yayıncılığında bir çığır açmaya hazırlanıyor.

İnsanlar oldum olası okumayı sevmiyor. Bu nedenle online videolar bilginin çok daha kolay ve eğlenceli bir şekilde karşı tarafa aktarılmasını sağlıyor. YouTube kurulduktan kısa süre sonra, ülkemizde de hızlı ve sınırsız internet bağlantılarının yaygınlaşması ile birlikte hepimizin hayatına giren online video kavramı o günden beri pek bir yenilikle karşılaşmadı.

Online televizyonlar kurulduysa da hepsi kaydedilmiş görüntüleri sunan ve genelde kaliteli içerik üretmekten uzak başarısız girişimler olarak sonuçlandılar.

Online video pazarındaki fırsatları çok iyi analiz eden Zimly ise birçok yeni alternatif ile kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Zimly’yi diğer online video sitelerinden ayıran en önemli özelliği canlı ve kesintisiz yayınlar da yapabilmesi. Bununla birlikte videoların kodlanması için geliştirilen özel teknoloji sayesinde videolar çok hızlı ve çok kaliteli bir şekilde izlenebiliyor.

Zimly için özel geliştirilen oynatıcı ise devrim niteliğinde. Videonun uzunluğu her ne olursa olsun istediğiniz noktasına anında erişmenizi ve hiç beklemeden izlemeye devam etmenizi sağlayan bu oynatıcı önümüzdeki günlerde adından fazlasıyla söz ettirecek.

Zimly yalnızca bir online video izleme sitesi olarak kalmayıp aynı zamanda kendi bünyesinde bir eğitim televizyonunu da çok yakında kullanıcıların hizmetine sunacak.

http://www.zimly.net/

“Online Videonun Yeni Adresi” üzerine 3 yorum

Yorum yapın