7″ Tabletler Yol Gösterecek

QuinceX7_01Basın Bülteni – Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren incehesap.com, kendi markası olan Quince Fire serisi ile tablet pazarında rekabeti kızıştıracağa benziyor. Teknolojik ürünlere odaklı e-ticaret sitesi incehesap.com, tablet PC pazarında rağbet gören 7” tabletlere yol gösterecek yeni cihaz serisi Quince Fire’ı satışa sunuyor.

Sadece incehesap.com üzerinden satışa sunulacak olan seri, 2 farklı model ile alternatif oluşturuyor. Serinin en dikkat çekici ürünü ise Sygic lisansına ve navigasyon özelliğine sahip Quince Fire X7 GPS…

Başta rahat taşınabilmesi ve fiyat performansıyla en çok tercih edilen tablet modeli 7” tabletlere iki yeni seçenek ekleniyor. Üreticiden direkt olarak tüketiciye ulaşacak Quince Fire tablet PC serisi, doğal olarak sağlayacağı fiyat avantajı ile kullanıcıların dikkatini çekeceğe benziyor.

Hem Tablet, Hem Navigasyon!

Sygic lisanslı haritası yüklü olarak gelen, GPS’i ile dikkat çeken Quince Fire X7 GPS modeli, 7” tablet PC’lere yol gösterici olma özelliği getiriyor.

Telechips işlemci ve Android 4.0 işletim sistemine sahip olan Quince Fire X7 GPS, bağlantı arabirimleriyle de dikkat çekiyor. Mini USB girişi ile veri aktarımını en kolay halde sağlayabilen cihaz, HDMI portu sayesinde de videolarınızı yüksek kalitede diğer görüntüleme cihazlarına aktarılabiliyor. 800×480 ekran çözünürlüğüne sahip cihaz biri arka yüzde olmak üzere 2 kameraya sahip; bu sayede görüntülü konuşma imkanı da sunuyor.

1 GB DDR3 belleğe ve 8 GB depolama alanına sahip (32GB’a kadar yükseltilebilir) Quince Fire X7 GPS, Wi-Fi dışında harici 3G desteği ile de internete bağlanabiliyor.

QuinceX7_11   QuinceX7_09   QuinceX7_05

İki Farklı Ürün, Alternatif Seçenekler

Serinin diğer bir ürünü olan Quince Fire X7 ise iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Siyah ve beyaz renk olarak alternatifli olarak sunulacak cihazın işlemcisi ise Yüksek performanslı Cortex tabanlı ALLWINNER A10. Ön kamerası bulunan Quince Fire X7’in de bağlantı arabirimleri GPS’li modelde olduğu gibi…

Çoklu dokunmatik ekrana sahip Quince Fire X7 tablet PC kılıf, kablo, kulaklık gibi aksesuar ürünlerini içeren 30 TL değerindeki hediye paketi ile birlikte incehesap.com üzerinde 199 TL’den satışa sunuldu.

QuinceX7_04   QuinceX7_02   QuinceX7_07

Quince Fire X7 GPS ise 120 TL değerinde olan ve araç şarj cihazını da içeren bir hediye paketi ile, 279 TL lansman fiyatıyla teknoloji severlerle buluşuyor.

Quince Fire X7 Tablet PC serisi için incehesap.com, arıza durumunda 24 saatte hızlı çözüm desteği sunuyor.

Yorum yapın