ABBYY Business Card Reader 2.0’ı Piyasaya Sürüyor

ABBYY Business Card Reader, Kartvizitlerin Dijital Ortama Aktarılmasında Doğruluğu Artırıp Otomasyonu En Üst Düzeye Çıkarıyor

 Belge tanıma, belge yakalama ve dilbilim teknolojileri ve hizmetleri alanında lider yazılım sağlayıcı ABBYY, bugün kartvizitlerin yönetilebilir kişi bilgilerine dönüştürülmesinde kullanılan bir akıllı verimlilik uygulaması olan Windows için Business Card Reader 2.0’ı kullanıma sundu. ABBYY Business Card Reader, birden fazla kartviziti tarayıp tüm irtibat bilgilerini alarak Microsoft® Outlook® ve Salesforce® gibi kişi bilgisi yönetim sistemlerine aktarmak veya elektronik biçimlerde kaydetmek üzere türüne göre ayırıyor. Sezgisel ve etkili bir çözüm olan Business Card Reader 2.0, profesyonellerin normalde kartvizit yığınları arasında uzun süre aramak zorunda kalacakları kişi bilgilerini kolayca bulmalarını ve kullanmalarını sağlıyor.

ABBYY’nin en gelişmiş optik karakter algılama (OCR) ve veri yakalama teknolojilerini bir arada kullanan Business Card Reader böylelikle metin algılamada yüzde 99,8’e varan* doğrulukta sonuçlar sağlıyor. Kişi verileri ile çalışmada en büyük önceliğin doğruluk ve güvenilirlik olduğunu vurgulayan ABBYY FineReader Ürün Müdürü Sergey Popov, “Kişi bilgilerinin elle yeniden yazılmasının aksine, Business Card Reader kullanıcılara hem zaman kazandırıp hem de olası hataları ve bilgi kayıplarını engellerken, işlem sonuçları üzerinde istediği şekilde çalışma imkanı tanıyor” diyor.

ABBYY Business Card Reader, kartvizit üzerindeki isim (ad, ikinci ad ve soyadı), telefon numarası, adres, e-posta, unvan, şirket bilgilerini ve diğer bilgileri doğru şekilde ayırt ediyor. Algılanan veriler bir veritabanındaki ilgili alanlara otomatik olarak atanabiliyor veya daha sonra kullanılmak veya paylaşılmak üzere elektronik dosya olarak kaydedilebiliyor. Ürün şu dışa aktarma seçeneklerini sunuyor;

ABBYY Business Card Reader 2.0

  • Doğrudan Microsoft Outlook’a aktarma; mevcut bir kişi bilgileri klasörüne veya uygulamada yaratılan yeni bir klasöre
  • Doğrudan Salesforce’a aktarma (kişi bilgileri ve temel kişi)
  • CSV biçiminde veri aktarma; Microsoft Excel®’e veya herhangi bir kişi yönetim sistemine aktarılmaya hazır şekilde
  • Kişileri vCard dosyası olarak kaydetme; Google® kişiler ve Google CalendarTM, Apple® iPad® ve Mac® ile kolay paylaşıma uygun.
ABBYY Business Card Reader   ABBYY Business Card Reader   ABBYY Business Card Reader

Windows için Business Card Reader 2.0 akıllı uygulaması, yakalanan kişi bilgilerini otomatik olarak kullanıcının Outlook veya Salesforce veritabanıyla karşılaştırarak, tekrarlanan kişi bilgileri bulunduğunda mevcut bilgilerin yenilenmesi seçeneğini de sunuyor. Bu seçenek, bazı iş operasyonlarında kritik bir süreç olan kişi bilgilerinin güncel tutulmasını kolaylaştırıyor.

ABBYY Business Card Reader, düz yataklı tarayıcılar kullanılırken 10 adete kadar kartviziti aynı anda tarayıp okuyarak otomatik kart bölme ve yön ayarlama gibi özellikler de sunuyor. Ürün, verimliliği daha da artıran akıllı tarama işlevi ile kullanıcıların bir görev devam ederken yeni bir tarama işine başlamasına da olanak tanıyor. Uygulama her türlü TWAIN veya WIA tarayıcının yanı sıra, dijital kamera veya cep telefonu kamerası gibi diğer yakalama cihazlarıyla da çalışabiliyor. Ürün 25 dilde (Türkçe dahil) tek dilli ve çok dilli kartvizitleri okuyabiliyor ve desteklenen dilleri otomatik olarak algılıyor. Ayrıca yazılım Türkçe kullanıcı arayüzü de sunuyor.

Nerede bulabilirsiniz?

Windows için ABBYY Business Card Reader 2.0’ı, çeşitli çevrimiçi mağazalardan ve dünya çapındaki bayilerden hemen edinebilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak veya uygulamanın ücretsiz bir sürümünü indirmek için şu adresi ziyaret edin…

http://abbyy.com.tr/products/document_conversion/bcr_win/

*Dahili ABBYY testlerine göredir.
*Program tanıtım videosunu http://www.youtube.com/watch?v=uS0pRrbPO0I&cc=1&hl=tr  adresinden Türkçe alt yazı ile izleyebilirsiniz.

Yorum yapın