Abbyy, Business Card Reader 4.0’ı Piyasaya Sürüyor

ABBYY iPhone için Business Card Reader 4.0’ı Piyasaya Sürüyor. Uygulamanın Yeni Sürümü Kartvizitler için Akıllı ve Aranabilir Avuç içi Arşivi İmkânını Sunuyor ve Artık Korece’yi de okuyabiliyor.

Belge tanımada, belge çekip aktarmada ve dilbilim teknolojileri ve hizmetlerinde lider olan ABBYY, Apple iPhone için kartvizit okuma ve iletişim bilgilerini yönetme uygulamasının yeni sürümünü – ABBYY Business Card Reader 4.0’ı duyurdu. Kartvizitlerdeki iletişim bilgilerini doğrudan iPhone rehberine aktarma imkânına ilave olarak, güncelleştirilmiş sürüm, kartvizitlerin tanıttırılmış fotolarını yeni CardHolder arşivine yükleme imkânını sunarak, resimleri aranabilir ve daha elverişli hale getirmektedir.

CardHolder, iPhone kullanıcılarına kartvizit resimlerini hızlıca yükleme, tanıtma, arşivleme ve seçilen kişileri gerektiği şekilde adres rehberine aktarma imkânını vermektedir. Bu işlem, adres rehberindeki bilgiyi yedeklemeye, iş bağlantıların iletişim geçmişini takip etmeye ve nadiren kullanılan iletişim bilgilerini ayrı bir yerde saklamaya yardımcı olmaktadır. İlave olarak CardHolder hızlı arama seçeneğini sağlamakta ve çekilen fotoğrafları ada, soyada, şirket ismine ve fotoğrafın oluşturulduğu tarihine göre sıralayabilmektedir. CardHolder’da saklanan fotoğrafların iletişim alanları da “tıklanabilir” özelliğe sahiptir. Böylece kullanıcı, tek dokunuşla resim üzerindeki telefon numarasını arayabilir, e-posta gönderebilir veya herhangi bir internet bağlantısını açabilir.

Kart Okuyucu

ABBYY Business Card Reader 4.0 yeni kişiler hakkında Twitter, Facebook ve LinkedIn gibi sosyal ve iş ağlarında ve çevrimiçi haritalarda anında bilgi arama imkanını vermektedir. Uygulama artık Korece’yi de destekliyor ve böylece hem tek dilli hem çok dilli kartvizitler için toplam desteklediği dil sayısını 20’ye çıkarıyor.

iPhone için ABBYY Business Card Reader 4.0’ın deneme sürümü tanıma, sonuçlarını cihazın ekranında görüntülemeye, ismin tamamını ve saptanan ilk telefon numarasını rehbere eklemeye ve kartvizitlerden 3 resme kadar CardHolder’a yüklemeye olanak sunmaktadır. Ayrıca deneme sürümü, eklenen kişiye ait bilgiyi Facebook’ta aramayı da desteklemektedir.

ErişilebilirlikiPhone için ABBYY Business Card Reader 4.0 ve deneme sürümü, iTunes® üzerinden erişilebilen Apple AppStore’da mevcuttur. Desteklenen arayüz dilleri: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Rusça. Desteklediği cihazlar: otomatik odaklamalı Apple iPhone 3G, 3Gs ve 4 (iOS 3.1 ve üstü).Ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.abbyy.com/bcr_iphone sayfasını ziyaret ediniz.

Web: www.abbyy.com/bcr_iphone

“Abbyy, Business Card Reader 4.0’ı Piyasaya Sürüyor” üzerine bir yorum

Yorum yapın