ABBYY’den Ücretsiz PDF’i Word’e Çevir!

Ücretsiz bir PDF çeviriciye ihtiyacınız mı var? Abbyy PDF çevirisi ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Hemen hemen birçok kişinin Google’da arayıp da doğru düzgün bir sonuç elde edemediği bir durumdur! Genelde İngilizce’den mahrum arkadaşlar “PDF to Word” yazıp yüzlerce sayfa arasında kafa patlatmıştır.

Bu akşam sizlere ABBYY’nin ücretsiz olarak yayınlamış olduğu “Online PDF to Word Converter” yani çevrim içi PDF’i Word’e çeviren uygulamasından bahsetmek istiyorum.

Abbyy, bu hizmeti 10 dokümanla sınırlı ve ücretsiz olarak sunuyor!

Türkçe dilini de destekleyen bu uygulama sayesinde artık tüm PDF dokümanlarınızı Facebok üzerinden online olarak, Word formatına çevirebilirsiniz. En fazla 10 doküman çevirebileceğimiz ve 5MB’ı geçmeyecek olan dokümanlarınızı Facebook üzerindeki “Abbyy PDF to Word Converter” uygulaması ile Word olarak çevirip indirebiliyorsunuz.

Eğer 10’dan fazla doküman çevirmek isterseniz bunun için ABBYY’nin OCR yazılımını satın almanız gerekiyor. Kısıtlı sayıda olsa bile acil durumlar için ideal, üstelik 5MB’a kadar PDF dokümanlarınızı Word’e aktarabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği ise, daha önce çevirmiş olduğunuz dokümanları online olarak yine bu uygulama üzerinde “History” sekmesi altında görebilmeniz. Bu sayede online olarak dokümanların Facebook uygulaması üzerinden ulaşılabilmesini sağlıyor.

Son olarak aşağıda çıkan ufak bir nota dikkatinizi çekmek isterim. Notta, Web üzerine kayıt olanlar için bir promo kodu veriyor. Bu kod sayesinde de 30 doküman çevirme hakkına sahip olabiliyoruz.

ABBYY OCR ve belge dönüştürme ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, www.abbyy.com ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamanın Adresi: https://apps.facebook.com/pdf_to_word/

Yorum yapın