Bombom Gramofon Yakında Çıkıyor

bombom-superBasın Bülteni – Sevgili Bombom oyuncuları, daha ilginç bir Bombom oyununu oynamak ister misiniz? Savaşta sadece sert silahlarla saldırılabileceğini kim söyledi? Aslında farklı yöntemlerle, güzel müziklerle de  düşmanlara saldırabilir!

Atlama notaları, güzel melodiler ve rengarenk saldırı etkileri sayesinde size görülmemiş bir deneyim sağlıyor! Bu soğuk kışta Süper Gramofon size,  zafer ve sınırsız sürprizler getirecek!

Müzik Tanrısı’nın Nimeti – Gramofon etkinliği yakında başlayacak. Aksesuarlarınızı hemen toplayın. Mükemmel notalar size gizemli güçler getirebilir. Daha çok heyecanlı etkinlikler, Bombom oyuncularının gelmesini bekliyor!

Bombom oyunu, Asya’daki birinci oyun şirketi ELEX’in platformu 337.com aracılığıyla dağıtılıyor. ELEX, aynı zamanda sosyal oyun “Mutlu Çiftlik” dağıtımcısıdır. 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalıdır. Avrupa ile Güney Amerika piyasaları kapsar. Şu anda 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmıştır. Türkiye piyasası dışında Bpmbom, dünya çapında çeşitli platformlara İspanyolca, Almanca, Portekizce vb. toplam 7 dil sürümü yayınlandı.

Daha çok etkinlik, Bombom oyuncularının katılmasını bekliyor!

Resmi websitesi: http://tr.337.com/pages/224/BomBom
Oyun adresi: http://tiny.cc/c3x1aw

“Bombom Gramofon Yakında Çıkıyor” üzerine bir yorum

  1. bomboma girerken karşıma bi yazı çıktı lütfen özel hizmet yerimize e posta gönderiniz dedi lütfen oyunumu açim

    Cevapla

Yorum yapın