Uyuyan Prensi Ne Uyandırır?

Uyuyan-Prens-AvonBasın Bülteni – Dijital dünyada yaratıcılık ve söylem sınır tanımıyor, imkanların limitinin neredeyse gökyüzü olduğu dijital dünyada markalar da ilginç ve bir o kadar da ses getiren işlere imzalarını atıyorlar. Son dönemin en ses getiren işlerinden bir tanesi de sosyal medyayı aktif kullanan Avon Türkiye oldu.

Avon yeni çıkan ürünü Perfect Kiss ruju tanıtmak için bir Facebook uygulamasıyla kullanıcının karşısına çıktı.

Avon Türkiye’nin dijital kreatif ajansı Digital Youth, tarafından Ocak-Şubat 2013 tarihinde yürütülecek bu uygulamada uyuyan prenses masalı modern dünyaya uyarlandı ve kadın erkek ilişkilerinden beslendi. “Uyuyan Prens” adında bir karakter yaratıldı ve kullanıcıya “Uyuyan prensi ne uyandırır?” diye soruldu.

Eğlenceli uyandırma alternatiflerini deneyip uyandırmayı başaramayan kullanıcıya uygulamadaki kadın karakter tarafından Avon Perfect Kiss ile mükemmel bir öpücüğün onu uyandıracağı söyleniyor. Ama bu mükemmel öpücüğün nasıl olması gerektiği konusunda yine kullanıcının yardımına ihtiyaç vardı. Masum bir öpücük mü, romantik bir öpücük mü yoksa aşk dolu bir öpücük mü? Uyuyan prens uyandığında kullanıcı çift kişilik romantik sevgililer günü yemeğini kazanma şansı yakalıyor.

Uygulama yayına girdikten sonra 3 gün içerisinde 16.442 tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilen uygulamada , Uyuyan Prens videoları 3 günlük süre içerisinde 22.791 kez izlendi. Uygulama 21 Şubat’a kadar yayında kalacak.

Facebook Sayfası: www.facebook.com/AvonTurkiye
Uyuyan Prens Uygulama Adresi: www.uyuyanprens.com

Yorum yapın