Men E Men 3. Sezonu Açtı

menemencilerBasın Bülteni – İnternet ve sosyal platformlar üzerinde 2010 yılında yayına başlayan ve gördüğü yoğun ilgiyle Türkiye’nin en uzun süreli internet dizisi haline gelen Men e Men, yeni 3.sezonda birçok değişiklikle yayına girdi. Yeni sezonda Men e Men oyuncuları Murat Karakaş ve Genco Çağlar’a yeni oyuncular da eşlik ediyor.

Türkiye’nin ilk dijital dizisi Men e Men, 2010 yılı Nisan ayında internet ve sosyal platformlar üzerinden seyirciyle buluştu. Murat Karakaş ve Genco Çağlar’ın rol aldığı dizi yoğun ilgi görerek, haftada 10 bini aşkın izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Türkiye’nin en uzun süreli internet dizisi ünvanını da kazanan Men e Men, 2012 yılında web dizilerinin yarıştığı Los Angeles Web Series Festival ve New Media Film Festival’de ilk Türk yapımı olarak, dört ödüle layık görüldü.

İki kafadarın komik maceraları

Çalıştıkları mekândan ayrılan ve işsiz kalan iki kafadar, 3.sezonun ilk bölümlerinde iş sahibi olmak için akla hayale gelmeyen girişimlerde bulunuyor. İkili, içinden çıkılmaz talihsizlikler, parasızlığın getirdiği fenalıklar, karşı cins ile yaşanan sorunlar ve ev sahibi çilesi ile izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. İnternet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören dizi zaman zaman ünlü oyuncuları ve sosyal medyanın ünlü isimlerini de konuk ediyor.

http://www.menemen.tv

Yorum yapın