Acer’dan İnce ve Hafif Aspire One 756

İnanılmaz inceliği ve tüy gibi hafifliğinin yanında optimum performans sunan Aspire One 756, ister eğlenmek, ister üretken olmak istediğinizde uzun pil ömrü ile en ideal yol arkadaşınızdır.

Notebook performansını Netbook boyutunda yaşayın!

Yalnızca 1 inç kalınlığı, 1.40 kg ağırlığı ve kompakt form faktörüyle (29.5 cm veya 11.6 inç) her an yanınızda taşıyabileceğiniz kadar ince ve hafif olan AO756, tüm işlerinizi her an halletmenizi sağlar. Gümüş, Uğurböceği Kırmızısı, Kül Siyahı, Tüy Mavisi gibi dört renk seçeneği ile hayatınıza renk katar. Pürüzsüz yüzeyi bu mini dizüstü bilgisayarın taşınmasını kolaylaştırırken, yuvarlaklaştırılmış tasarımı bu mini dizüstü bilgisayar serisine taze bir kişilik katar. Geniş tuşlara sahip tam boy Acer chiclet klavye yazı yazma kolaylığını arttırır ve daha az çaba gerektirerek ve üretkenliği geliştirerek daha fazla dokunsal geri bildirim sağlar.

Performanstan ödün vermez…

Aspire One 756 güçlü bir performans, düşük güç tüketimi, günlük kullanımda çoklu görev kabiliyeti ve üstün renk ve hareketlerle büyüleyici görsellerin inanılmaz bir kombinasyonu için Intel® Celeron® işlemci ve Intel® Pentium® işlemci, Mobil Intel® HM70 Express Yonga Seti ve 128 MB özel sistem belleğine sahip Intel® HD Grafik seçeneklerine sahiptir.

Akıllı bağlanabilirlik özellikleri bulunan Aspire One 756, gelişmiş iletim ve alım, opsiyonel Bluetooth® 4.0 ve Hızlı Ethernet LAN için Acer SignalUp™ destekleyen Wi-Fi ağ bağlantısı barındırır: tüm bunlar, sevdiklerinizle iletişimde kalmanızı sağlamak için düşünülmüş eksiksiz bir bağlantı setidir.

Tanıdıklarınızla iletişime geçmek istediğinizde canlı sohbetler, fotoğraf çekmek veya video konferanslar için dahili Acer HD CrystalEye web kamerasını ve mikrofonu kullanabilirsiniz. Kart okuyucu en sevdiğiniz resimlerinizi paylaşmanızı kolaylaştırır.

Kaliteli görüntüleri HDMI ile büyük ekranlara taşıyın…

1366×768 HD çözünürlük ve 16:9 en/boy oranıyla yüksek parlaklığa sahip Acer CineCrystal LED arkadan aydınlatmalı panel sayesinde yüksek tanımlı içeriklerin üstün kalitesini her yönüyle takdir edeceksiniz. Ve, favori filmlerinizin veya oyunlarınızın keyfini büyük bir ekranda çıkarmak isterseniz, HDMI™ bağlantı noktası tek bir kablo bağlantısı aracılığıyla en modern yüksek tanımlı sistemlere rahatça bağlanabilmenizi sağlar.

Dahası, düşük enerji tüketimine sahip bileşenleri sayesinde Aspire One 756, 4,2 saatlik pil ömrü garanti ederek kablosuz bağlantı özgürlüğünüzü ve dijital eğlencenizi uzatabilir. Güçlü, hafif ve kompakt Aspire One AO756, evde veya dışarıda verimli çoklu görevler ve sorunsuz iletişim için en doğru tercihtir.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 369$+kdv

Yorum yapın