Acer TravelMate P6 Serisi

Acer’ın yeni TravelMate P6 serisi gelişmiş güvenlik, sağlam performans, muhteşem grafikler, kusursuz yönetilebilirlik ve uzatılmış pil ömrünü bir araya getirerek en zorlu profesyonel ortamlarda gerekli olan esneklik ve güvenliği sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu dizüstü bilgisayarlar yalnızca entegre bir yönetimle birlikte çok seviyeli güvenlik ve firmaların yatırımlarını korumak ve Toplam Mülkiyet Maliyeti’ni (TCO) azaltmak için hırsızlığa karşı geri kazanım sunmakla kalmaz, aynı zamanda yoğun ve ticari uygulamaları zahmetsizce yürütmek ve daha yüksek yatırım getirisi (ROI) sunmak için sınıfının en iyi performansını sağlar.

Ticari kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bir performansı garanti etmek için TravelMate P6 serisi, tüm yazılım ve donanım bilgi işlem verilerini kurum içinde kolayca yönetebilmek için kurum içi veya dış kaynaklı IT kullanımı sağlayan 3. nesil Intel® Core™ işlemciler Intel® vPro ve AMT 8.0 teknolojilerinden yararlanır. İyileştirme sistemleri kurumu, kötü niyetli yazılım saldırılarından işletim sisteminden veya sistemden bağımsız olarak ve uzaktan korur.

Artık iş hayatında da multimedya zamanı…

İş aktiviteleri gün geçtikçe daha çok grafiklere ve multimedyaya bağlı olmaya başladığı için artık iş bilgisayarlarının da bu çözümleri sunması gerekir. P6 serisinde yüksek tanımlı video, kesintisiz sunum değiştirme, Windows genişletilmiş masaüstü modu desteği ve ekranda gerçek zamanlı düzenleme sağlayan Intel HD Graphics 4000 tarfından zengin renkler ve canlı imajlara sahip dikkat çekici bir görsel performans elde edilir.

Verileriniz koruma altında…

Dizüstü bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre veri sızdırılması ve çalınmalara karşı daha zayıftırlar; bu nedenle, dizüstü bilgisayarlarında çoğunlukla değerli bilgiler ve yerine konamayacak veriler olduğu için, profesyonel kullanıcılar için güvenlik asıl endişe konusudur. TravelMate dizüstü bilgisayarlar ile kullanıcı verileri ve değerli varlıklar, temel özellikleri birleşik bir kullanıcı arayüzünde entegre eden önemli bir güvenlik ve yönetim araçları paketi olan Acer ProShield tarafından korunur. Acer ProShield dizüstü bilgisayarı BIOS seviyesinden uygulama seviyesine kadar istenmeyen erişimlere karşı güvene alır. BIOS/HDD şifreli önyükleme öncesi kimlik denetimi (PBA), dahili parmakizi okuma kartı aracılığıyla alternatif Windows oturumu açma ve veri koruması için TPM şifresi özelliklerine sahiptir. Kritik dosyalar kendi Kişisel Güvenli Sürücü’nüzde (PSD) şifrelenerek ve saklanarak korunabilir. File Shredder programı ile kullanıcılar istenmeyen klasör ve dosyaları kalıcı olarak kurtarma işlemi dışına taşıyabilirler. Kolay yönetilebilirlik de ayrıca sağlanmıştır. Acer ProShield IT verilerinizi uzaktan ve hareket halindeyken aktif olarak yönetmek için otomatikleştirilmiş bir çözüm içerir.

Parmak izi çözümü ile yetkisiz erişimlere karşı koruma…

Önyükleme öncesi kimlik denetimi özelliğine sahip Acer BioProtection parmak izi çözümü, en ileri biyometrik teknolojiyi kullanarak sistemi yetkisiz erişimlere karşı koruyan birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar koruması sağlar. Güvenilir Platform Modülü (TPM) çözümü ile birlikte istemci platformunuzun bütünlüğü garanti edilir. TPM aynı zamanda güvenlikle ilgili metriklerin güvenli bir şekilde depolama ve raporlamasını sağlar. Acer Backup Manager aracılığıyla veriler ve dosyalar kolayca yedeklenerek önemli veriler aynı zamanda kazalara ve çarpmalara karşı da güvene alınırken, Acer eRecovery Management içinizin rahat etmesini sağlamak amacıyla istediğiniz anda kurtarma işlemi sunar.

Hırsızlığa karşı çözümler…

TravelMate P6 serisi güçlü hırsızlık karşıtı çözümler içerir: Intel hırsızlık önleme teknolojisi bilgisayarınızı kaybolduğunda veya çalındığında bile korumak için tasarlanan donanım tabanlı bir güvenlik mekanizmasıdır ve Absolute Software ürünü olan Mutlak Veri Koruma (ADP), kullanıcıların bilgisayarları kaybolur veya çalınırsa takip edebilmelerine imkan verir. Bir araya getirildiğinde, bu çözümler kullanıcıların dosyaları uzaktan silebilmelerini veya çalınan dizüstü bilgisayarı kurtarma için dondurabilmelerini ve çalınan dizüstü bilgisayarlarıın coğrafi konumunu öğrenebilmelerini sağlar.

Dock ve bağlantı portları ile kullanım daha da kolaydır…

Çokyönlülüğü ve mobiliteyi geliştirmek için, yeni TravelMate USB 3.0/2.0 bağlantı noktaları, Ekran bağlantı noktası, DVI bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası, VGA bağlantı noktası gibi gelişmiş giriş/çıkış noktaları içeren ve güvenli ve dolanmayan kablo yönetimi için ergonomik tasarıma sahip Acer ProDock yerleştirme istasyonuna bağlanabilir. Acer ProDock her alana sığabilen kompakt bir tasarıma sahiptir ve ürün aracılığıyla tek bağlantı noktasından bağlanma özelliği sunar.

Sağlam ve şık tasarım…

TravelMate P6 serisi mobil hayatın getirdiği aşınma ve yıpranmalara karşı iyi korunan güçlü makinalardır. Magnezyum-alüminyum kafesli esnek kasa tasarımı tüm dış güçleri eşit şekilde dağıtır ve aşırı basınca karşı dayanıklıdır. Metal alaşımlı bağlantı maksimum tutma gücü sağlamak için desteklenmiş bir halkaya sahipken, otomatik kilitleme özelliği dizüstü bilgisayarınızın kapağının LCD ekranı korumak için sıkıca kapanmasını garanti eder.

Yeni TravelMate’lerin tasarımı kalite ve profesyonellik duygusu uyandırır. Muntazam hatları ve ince profili verimlilik ve tüm zamanlara ait bir stil duygusunun oluşmasına katkıda bulunur.

“Acer TravelMate P6 Serisi” üzerine bir yorum

  1. Hocam siz daha iyi bilirsiniz de; keşke birkaç resim daha verseydiniz tanıtımda, şimdi klavyesini görebilmek için blogunuzdan ayrılıyorum “-1” ziyaretçi 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın