Adobe Photoshop Hediyeli EasyPen M506A Grafik Tablet

Genius’un sevilen grafik tableti EasyPen M506, iki hediye yazılımla birlikte yeni paketinde piyasaya sunuldu. EasyPen M506A adıyla satışa sunulan grafik tableti alanlar, pakette yer alan Adobe Photoshop Elements 9 ve Corel Painter Essentials 4 yazılımlarına da hiçbir ekstra ücret ödemeden, sahip olacaklar.

Adobe Photoshop Elements’in en yeni sürümü sayesinde EasyPen M506A ile profesyonelce fotoğraf düzenlemek ve dijital tasarımlar yaratmak çok hızlı ve kolay.

EasyPen M506A ile ücretsiz gelen bir diğer yazılım Corel Painter Essentials 4 ise grafik tabletinizi, çizim ve boyamadan fotoğrafları muhteşem tablolara dönüştürmeye kadar tüm yaratıcı işleriniz için kullanımı kolay bir ev stüdyosuna dönüştürüyor. 5” x 6” çalışma alanına sahip olan EasyPen M506A, 4 hızlı erişim tuşu ile daha verimli bir çalışma olanağı sağlıyor.

Hassas kontrol sağlayan 4000 LPI yüksek çözünürlük ve 1024 basınç hassasiyetine sahip pilsiz kalemi ile EasyPen M506A, özgün tasarımlarınız ve çizimleriniz için bir numaralı asistanınız olacak.

Son Kullanıcı Fiyatı: 309.99TL

Yorum yapın