Almanya TOR Serverlerine El Koydu

Tor nedir ? Diye merak ettiyseniz hemen kısaca anlatayım. TOR hackerlerin genelde kullandığı veriyi şifreleyerek ve bir proxy programı ile beraber kullandığınızda internet üzerinden takip edilmenizi olanaksız hale getiren bir sistem kısaca takip yok kimlik yok… TOR programı genelde PRIVOXY programı ile beraber kullanılır. İnternet ip niz sürekli değişir girdiğiniz internet siteleri ve forumlar serverler sizin ip nizi değilde TOR ‘un bilinmeyen serverlerindeki ipleri görebilir. Veri alıp Gönderme yaptığınızda ise bu veri Özel bir sistemle şifrelenerek gönderildiği için takibi imkansız kılar. TOR ‘un dünya üzerinde birçok serveri var tabiki yasal diyemem. Tor da zaten lisansız bir program.

Tor’u kullananalar genelde yasa dışı işler yapanlar vs. Haberimize gelince İnternet üzerinden çocuk pronocuları nı takibe almışlar ve söylediklerine göre ALMANYA ‘DAKİ TOR SERVER lerine el konulmuş

İŞİN İLGİNÇ TARAFI İSE : Tor serverı olduğunu buldun tamam da içerisindeki data yı nasıl bulacaksın. TOR sistemleri zaten kendilerine özel bir sistem bu sistemi çözebilmek bir yana kopyalamak bile mesele hadi serveri buldun datalarıda içinden işine yarayanı nerden bulacaksın ? Bu da büyük bir soru işareti TOR sistemleri böyle çalışıyor heralde bu sistemin yöneticileri b tip durumlara karşı hazırlıklıdır. ..

Germany impounded Tor’s Servers
If you wonder what is Tor, I’ll explain briefly. Tor is a system generally used by hackers to code the data and by using it with proxy program, it makes impossible to be followed, in brief , no trailing no identity. Tor program generally used with PRIVOXY program. Your internet IP changes frequently, the internet sites and forums that you use can see Tor’s unknown server PI not  yours. When you take or send data, this can not be followed as it is coded by a special system. Tor has a lot of servers over the world, of course I can not say they are legal, also Tor itself is unlicensed program.
Tor users are generally illegal people. Our news is kid porno users are being heeled and as it said Tor’s servers in Germany are impounded.
The interesting side of this is: You found Tor server all right but how you can find the data inside it? Tor systems are special system , beside resolving even coping it is a great work.  Let say you found servers, how could you find the data that you want in all? This is a very big question, Tor systems work like that and their managers probably are ready to such conditions..

Yorum yapın