Aloha Serisi ile Yolculuklar Daha Rahat

Genius’ın yeni Aloha Serisi çantaları stil, sadelik ve zerafeti bir araya getiriyor.

GB-1500A sırt çantası ve GC-1500A evrak çantası, 15.6” boyutuna kadar en çok kullanılan notebook modellerinin sığacağı şekilde tasarlandı.

GB-1500A sırt çantası, akıllı tasarımı ile seyahatçiler ve profesyoneller için ideal bir laptop çantası. İçi sadece laptop değil, kitaplar, dosyalar ve diğer gerekli eşyaları da alacak kadar geniş olan GB-1500A, aynı zamanda tekerlekli bavullara takılabiliyor. Sırt bölümünde ter emici fileli kumaş ve ayarlanabilir ergonomik askıları olan çantanın, dökümanlara özel bir ön gözü ile cep telefonu gözü bulunuyor.

GC-1500A ise zarif ve ergonomik tasarımıyla, günlük olarak kullanılabilecek kompakt ve modern bir evrak çantası görünümünde. 1680D polyester malzemeden yapılan çantanın, gerekli eşyaları koymak için anahtarlık ile kartvizit ve cep telefonuna özel bölmeleri bulunuyor. Önde not defteri koymak için bir gözü de bulunan GC-1500A, güvenlikli çift fermuarı ve bavula takılabilen kordonu ile yolculuklarda laptopunuzu taşımak için ideal bir çanta olmak üzere tasarlanmış.

Son Kullanıcı Fiyatı: 52.99TL

Yorum yapın