Android Telefonlara Özel Fidelio Docking Hoparlörler

Philips, uzun süredir Apple ürünleri için pazara sunduğu ve büyük ilgi gören docking hoparlör konseptini, Android telefonlar için de geliştirdi. 

Philips Android Fidelio Docking hoparlör serisi, bu yaygın işletim sistemini kullanan telefonlar açısından önemli bir eksiği kapatıyor.

Philips Fidelio AS111, serinin kompakt ürünlerinden biri. Ön paneldeki dijital saati, otomatik olarak telefonunuza göre ayarlayan ürün, özel ücretsiz Fidelio yazılımıyla ve kolay senkronizasyon için SongBird yazılımıyla birlikte geliyor. Her açıdan mükemmel görünen 360 derecelik tasarımıyla ve yumuşak gece ışığıyla; yatak odanızda sevimli bir alarmlı saat görünümünde yer almaya son derece uygun olan Fidelio AS111, Bluetooth üzerinden müzik aktarım özeliğiyle de ilgi çekici. Zengin, çok yönlü, saf ve dengeli ses performansı için neodimyum hoparlörlerle donatılan AS111, cep telefonu parazitlerini önleyen blendaj teknolojisine de sahip.

Ürünün en önemli özelliklerinden bir ise hiç kuşkusuz FlexiDock. Philips FlexiDock, Android telefonlar için özel olarak geliştirildi. Akıllı tasarımı sayesinde, bağlantı soketi altta, yanda ve hatta üstte olan birçok Android telefonla uyumlu. İlk defa böyle bir esnekliğe sahip olan bu ürün, farklı üreticiler tarafından üretilen ve mikro USB bağlantı soketinin konumu ile yönü standart olmayan Android telefonlarla da sorunsuz çalıșıyor. Üstelik bağlantı sistemi, telefonu hem yatay hem de dikey konumda yerleștirmenize imkan veriyor.

Farklı tasarımıyla yeni serinin göz alıcı üyelerinden biri de Fidelio AS141. Bluetooth, DockStudio, SongBird ve FlexiDock gibi özelliklere sahip model, aynı zamanda Bas Refleks Hoparlör Sistemi’ne de sahip. Bu sistem, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler üretiyor. Sistemin düșük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer’la akustik olarak hizalanmıș ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılıyor.

       

Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde ediliyor. Sistem, geleneksel woofer’lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreștirerek çalıșıyor. Woofer’ın tepkisiyle birleșince, sistemdeki düșük frekanslı sesler de güçlenerek, derin baslara yeni bir boyut kazandırıyor. Philips AS141’de iki alarm saati ayarlanabiliyor. Biri kendiniz diğeri ise yanınızdaki kiși için…

Philips AS351 güçlü sesi, farklı tasarımı ve pille çalışabilme özelliğiyle iddialı geliyor. Tıpkı serinin diğer ürünleri gibi, AS351 de Bluetooth, DockStudio, SongBird ve FlexiDock özelliklerine sahip. Muhteşem ses performansı için; “Philips Obsessed With Sound” teknolojisine sahip olan yeni AS351, diğer modeller gibi Android telefonlar için şarj özelliğini de barındırıyor.

   

Apple ürünlerinden sonra Android tabanlı ürünlerde de mükemmel ses, benzersiz tasarım, uygulama desteği sunan yeni docking hoparlörlerle kaliteli müziğe yeni bir kapı açılıyor. Philips AS111 249,90 TL, AS141 299,90 TL, AS351 ise 349,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.  

“Android Telefonlara Özel Fidelio Docking Hoparlörler” üzerine bir yorum

  1. Meraba
    ben as 111 modeli bu hafta aldım.Ama bir sorun var galiba cihazım galaxy s4 şarz olmuyor.Şarz işaretide cıkmadı bataryada acaba s4 lerde şarz yapmıyor mu .

    Yanıtla

Yorum yapın