Analytics Akademi, E-ticaret Sitelerinin En Önemli Sorununa Dikkat Çekiyor.

Anaytics uzmanları ve dijital pazarlama profesyonelleri 4 Nisan tarihinde Analytics Akademi tarafından düzenlenecek olan Ecommerce Analytics etkinliğinde buluşuyor. Ecommerce Analytics Etkinliği ile e-ticaret sektörü analitik odağında bir araya getirilerek, ölçümleme stratejileri ve dönüşüm optimizasyonu konularına dikkat çekilecek.

Analytics Akademi tarafından aylık olarak düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama profesyonellerinin digital analytics ekseninde tecrübelerini paylaştığı Analytics Meetup’ın bu ayki konusu; “eCommerce Analytics” olarak belirlendi.

E-ticaret analitiği etkinliğinde e-ticaret sayfalarının; performans ölçümleme stratejilerini nasıl şekillendirmesi gerektiği, Google Analytics üzerinde e-ticaret yöneticileri için göz önünde bulundurulması gereken raporlar, önemli metrikler ve e-ticaret siteleri için dönüşüm optimizasyonu uygulamaları alanında uzman isimlerle masaya yatırılacak.

Analytics Akademi, uzman kadrosu ile Analytics tecrübesini birleştirerek e-ticaret yöneticileri, raporlama uzmanları ve reklam verenlerin en önemli sorunlarını masaya yatıracak.

Ücretsiz olarak düzenlenen Ecommerce Analytics etkinliği 4 Nisan Salı günü 18:30 – 21:40 saatleri arasında eOfis Levent’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi Analytics Akademi tarafından düzenlenecek olan eCommerce Analytics etkinliğine aşağıdaki bağlantıdan kayıt olabilirsiniz.

Program Akışı

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 E-ticaret Siteleri İçin Ölçümleme Stratejileri Oluşturma

Zekeriya Mulbay – Hype
19:40 – 20:00 Çay ve Kahve Molası
20:00 – 20:40 E-ticaret Yöneticileri İçin Google Analytics Raporları

Burkay Yapağcıoğlu – Analytics Akademi
20:40 – 21:00 Çay ve Kahve Molası
21:00 – 21:40 E-ticaret Siteleri İçin Dönüşüm Optimizasyonu Uygulamaları

Zafer Kılıç – Digital Partners

Kayıt: https://analyticsakademi.com/analytics-meetups/
Bilgi: [email protected]
Yer: https://goo.gl/maps/MS5LH3pctrp

Yorum yapın