Analytics MeetUp – Advanced Analytics Başlıyor!

Analytics Meetup’larının bir yenisi Advanced Analytics Başlıyor! Analytics Akademi uzmanlarının dijital analiz, ölçümleme ve web analizi konularında ileri seviye tecrübelerini paylaşacağı Advanced Analytics etkinliği 26 Ekim Perşembe günü ve Habita Coworking’de gerçekleşecek.

Web sayfalarında analiz, ölçümleme ve gelişen teknolojiye entegre olmak dijital pazarlama kanalları için büyük bir önem kazanmaya başladı. Analytics, satışların ve dönüşümleri ölçebilmeyi sağlamakla birlikte, aynı zamanda ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili özel bilgiler sunmaktadır.

Teknoloji ile birlikte günümüz internet dünyasında Web Analytics sonuçları dijital pazarlama, sosyal medya ve içerik etkileşimini açısından son derece önemli bir data olarak karşımıza çıkıyor.

Gelişen teknoloji doğru ve etkin veri analizleri ile birlikte kullanıldığında büyüme odaklı pazarlama stratejilere fırsat sağlayabiliyor. Doğru ölçümleme, başarılı optimizasyon ve veri analizleri ile birlikte günümüzün en etkili dijital pazarlama kanallarını çok daha verimli bir şekilde kullanılabilir.

Advanced Analytics Başlıyor!

Digital Analytics alanında ülkemizin en önemli isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı ve pazarlama profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Analytics Meetup’ta bu ay Digital Analytics’in ileri seviye konuları masaya yatırılacak.

GroupM Senior Data & Analytics Executive Yiğit Yazgı ve Enuygun.com Web Analyst Anıl Şengün’ün konuşmacı olarak katılacağı etkinlik 26 Ekim Perşembe Günü Saat 18:30’da Habita Coworking’de gerçekleşecek.

Advanced Analytics etkinliğine aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt olabilir ve ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kayıt: https://goo.gl/J1bX8F

Not: Sınırlı kontenjan sebebi ile kayıt olmak zorunludur.

Program

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 Yiğit Yazgı – “Sonradan öğrendiğime pişman olduğum 25 Digital Analytics Gerçeği”
19:40 – 20:00 Ara
20:00 – 20:40 Anıl Şengün – “Google Analytics API’ın Raporlamada Etkin Kullanımı”
20:40 – 21:00 Yarışma ve Ödüller

Yorum yapın