Antiserum Google Play’de Yerini Aldı!

Bugün Android kullanıcıları için farklı bir mobil oyunu tanıtmak istiyorum. Antiserum ismindeki oyun Gamolt firması tarafından üretildi. Sakaryalı Gamolt firması, keyifli bir oyunla karşımıza çıkıyor.

Android 2.3 ve üzeri destekleyen Antiserum oyununda antiserum görevlerini yerine getiriyorsunuz. Oyuna başlarken karakterinizi seçiyorsunuz. Ardından yeteneklerinizi artırmaya ve güçlenmeniz gerekiyor. Gücünüzü toplayınca mikroplara karşı savaşınız başlıyor.

Oyunu oynarken virüslerden uzak durmanız gerekli, ayrıca sıcaklığa dikkat ediyorsunuz. Oyunu başarılı bir şekilde devam ettirebilirseniz çocuk hastalıktan kurtuluyor ve iyileşiyor.

Tabi ki iyileşmesi için hıza ve vitamin ilaçlarına ihtiyacınız var!

Oyunu Google Play üzerinden “Antiserum” yazarak indirebilirsiniz. Bir haftaya kadar da iPhone kullanıcıları için Apple Store’da yayında olacak.

Oyun: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.gamolt.antiserum

“Antiserum Google Play’de Yerini Aldı!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)