Arada Kafayı Boşaltmak Lazım…

Yine yazmak isteyip de yazamadığım anlardan bir tanesi ile karşı karşıyayım. Yazmak için malzeme çok 🙂 Hele ki dün yeni bir cihaz aldım incelemek için.  Excel sağolsun küçük bir yarışma düzenlemiş ve beni de unutmamışlar. (Unutanlar utansın ahanda buradan yazdım taşsa taş 🙂 LG’nin yeni cihazı LG GT 540 Optimus’un bloggerler arası yapılacak olan yarışmaya dahil oldum.

Cihaz Android işletim sistemine sahip. Andoid’li bir cihazı incelemek benim için büyük bir keyif oldu.  Yazmak için henüz erken gerçi 2 gündür enine boyuna kurcaladım.  Cihaz için Excel küçük bir yarışma düzenlemiş 20 kadar yarışmacı en iyi incelemeyi yazmaya çalışacak.  Teknoloji blogları ile birlikte Life Styl yazan arkadaşlarda unutulmamış.

Juri’ye şöyle bir göz attım ve yarışmacı arkadaşlara sevdiğim ve çok değer verdiğim kişiler çoğunlukta onların bu cihaza sahip olmasını isterim.  İddalı bir şekilde yarışmayı düşünmüyorum. Bu güzel cihaza sahip olmak isterim bu yalan değil fakat bu kadar arkadaş arasında ilk üçe girmek gerçektende zor iş 🙂

Yazamıyorum dedim yine yazmak için birşeyler buldum…

Demekki bu tip engellere takılmadan insan yazabiliyormuş 🙂 Neyse cihazı kurcalamaya devam edeyim. Yazma şevki gelmişken belki 4-5 yazıdan oluşan bir LG inceleme dizisi yazarım :-p

Canım da sıkkın zaten lavuğun biri arkamdan konuşup konuşup duruyormuş. Keyfim de yerinde değil bir sürü ıvır zıvır sorunla baş etmeye çalışıyorum. Kafamı boşaltabilirsem yazmaya başlarım sanırım cihazla biraz daha ilgilenip yazma şevkimi artırmam lazım ….

“Arada Kafayı Boşaltmak Lazım…” üzerine 3 yorum

Yorum yapın