Arama Motoru Etkinliği’nde Buluşuyoruz!

Türkiye’de arama motoru pazarlaması ile ilgili farkındalık oluşturmayı ve sektörün gelişimine katkıda bulunacak veri akışı sağlamayı hedefleyen Aramamotoru.com etkinliği 13 Mayıs 2017’de Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Dijital dünyadan birçok uzmanın katılacağı Aramamotoru.com Etkinliği ile arama motoru pazarlaması üzerine sunumlar gerçekleştirilecek.

Sektörde ilgi odağı olan Aramamotoru.com Etkinliği’nde hem kişilerin ulaşmaya çalıştıkları hedefler hem de kurum tarafında iş planında belirlenen hedefler için çözümler anlatılıyor olacak.

Bilginin kolay erişilebilir olduğu, mili saniyeler arasında sorgulamalar yapabildiğimiz arama motorları büyük veri içerisinden özel algoritmalarla karşımıza farklı sonuçlar çıkartabiliyor. Hatta günümüz teknoloji dünyasında kişiye özel sonuçlar sunmaya başladılar.

Tüketicilerin olduğu gibi iş dünyasının, pazarlamacıların ve hatta IK uzmanlarının dahi arama motorları üzerinden bilgiye ulaştığını görüyoruz. Bilgi akışının ve zaman yönetiminin çok önemli olduğu günümüzde arama motoru pazarlamasına katkı sağlayabilmek için sektöre, tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile katkıda bulunan herkesi buluşturmayı hedefleyen Aramamotoru.com etkinliğine kayıt için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Arama Motoru Etkinliği Kayıt

Kayıt: https://www.eventbrite.com/e/ aramamotorucom-etkinligi-tickets-34236325772

Etkinlikte uzun bir süredir görüşemediğim arkadaşlarla uzun uzun muhabbet etmeyi planlıyorum. Ayrıca arama motorları üzerine farklı bir sunum yapmayı planlıyorum. Umarım hoşunuza gider 🙂

SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili kişilerin sizlerle buluşmasını sağlamayı hedefleyen etkinlik 13 Mayıs tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapılacak.

Etkinlikte görüşmek üzere…

Yorum yapın