Asus Transformer İçin Android 4.0 Geldi!

Asus, Transformer ailesinin ilk temsilcisi olan Transformer TF 101’e yönelik Android 4.0 ICS güncellemesini birkaç gün önce yayınlanmıştı. Bugün ise Transformer tabletiniz için Android 4.0 Türkçe olarak yayınlandı. Transformer tabletinizin ayarlar menüsünden “Tablet Hakkında” kısmına gelerek “Sistem Donanım Yazılımı Güncellemesi” ni seçtiğinizde güncellemeleri otomatik olarak algılayacaktır.

Cihazınızın size güncelleme uyarısı verdikten sonra kabul edip arkanıza yaslanmanız yeterli. Asus Transformer otomatik olarak Wifi üzerinden güncellemeyi alarak birkaç kez kendini yeniden başlatacak. Açıldığında ise Android 4.0 ile sizleri karşılayacak.

Benim için uzun süren bir bekleyiş olmuştu Android 4.0 ics sürümü. İlk olarak Tayvan’daki kullanıcılarla başlayan ics sürümü güncellemesi artık Türkiye içinde açılmış durumda.

Güncellemenin yazılım sürümü v.9.2.1.17

Asus’a Android 4.0 ics sürümü güncellemesi için teşekkürlerimi sunarım. Önümüzdeki günlerde sizlere performansı, geliştirilmesi ve dikkatimi çeken şeyleri blogumdan bildirmeye çalışacağım…

“Asus Transformer İçin Android 4.0 Geldi!” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba asus tf101 im var aynen sizin yaptığınız gibi v.9.2.1.17 ics sürümünü kurdum fakat hala süperuser değilim sanırım.Tamam android markete girebiliyorum falan da bu süperuser neye yarıyor. İkinci sorum İgo navigasyon sürümü kuruyorum sd karttan root edin diyorlar .sd karta yazılımın contenet dosyalarını attığım halde aynı hatayı veriyor program çalışmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Çünkü tf 101 de 3g yok olsada ben internet gerektirmeyen bir navigasyon yazılımı kurmak istiyorum ..Saygılar..

    Cevapla
  2. Superuser sadece root etmek için kullanılır. Cihazı root yaparsanız garanti kapsamından çıkar. Root için internette birçok kaynak var. XDA-Developer forumlarında bulabilirsiniz.

    Cevapla

Yorum yapın