Asus Zenbook Etkinliği

Teknolojinin dayattıği tasarımları farklı ve kendine özgü çizgileri ile harmanlayarak teknolojide modayı oluşturan ASUS, Intel’in oluşturduğu Ultrabook konseptine en dikkat çekici ürünü ZENBOOK ile dahil oldu.  Sanat eseri tasarıma ve inanılmaz performansa sahip ZENBOOK “İlk görüşte aşka inanır mısınız?” konsepti ile 3 Kasım Perşembe akşamı Beyoğlu The Hall’de tanıtıldı.

Teknolojiden vazgeçemeyenlerin ve kullandığı cihazların kendi stillini yansıtmasını isteyenleri ilk tercihini oluşturacak ASUS ZENBOOK™ teknoloji, moda ve müzik basınının yoğun ilgisini çekti. Gecede İstanbul metrosunda çektikleri video ile hem sosyal medyada hem de basında sıkça yer alan Boğaziçi Caz Korosu’nun ve İzmir Sokak Sanatları Atölyesi ekibinden canlı heykellerin performansları ZENBOOK™’un ses performansını ve görsel şıklığını dile getiren ögeler olarak dikkat çekti.

Gecede konuşan ASUS Stratejik İş Geliştirme Müdürü Bora Aras, ZENBOOK™ ile ilgili olarak “Teknolojik ürün kullanmayan neredeyse yok. ASUS, teknolojiyi en üst seviyede kullanmak isteyen kullanıcılara hem donanım hem de tasarım açısından kaliteli ürünler sunmayı kendisine ilke ediniyor. Intel’in oluşturduğu Ultrabook™ konseptine de bu ilkeler doğrultusunda ZENBOOK™ ile dahil oluyoruz. Teknolojiyi kendi stili ile yansıtmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi mutlaka ASUS ZENBOOK™ olacaktır. ZENBOOK™ teknolojinin aşka olan davetini yansıtıyor” şeklinde konuştu.

Tasarımında ZEN felsefesinden alan ZENBOOK™ teknoloji ile olan ilişkisine daha fazla anlam arayanlara sunulan ilk dizüstü bilgisayar olarak sunuluyor.

Görüntüsünde teknoloji ve sanatı harmanlayan ASUS ZENBOOK™, gümüş dış paneli ile gecenin ışıltısına eşlik etti.

Yorum yapın