Asus’tan Business Class Tablet

Piyasaya sunduğu geniş EeePad tablet ailesi ile kullanıcıların beğenisini kazanan ASUS, yenilikçi ve mükemmel tasarımı birleştirerek iş dünyası için tablet yelpazesine Eee Slate’i ekledi. Kurumsal kullanıcılar için piyasada bulunan en güçlü tablet PC olma özelliğine sahip Eee Slate, sahip olduğu özellikler ile küçük işletmeler, satış noktaları, finans ve bankacılık, eğitim, sağlık ve daha pek çok sektörün işini kolaylaştırıyor.

Eee Slate B121, Intel® Core™ i5 işlemci ve Windows® 7 Professional ile geliyor ve herhangi bir notebook ya da desktop PC gibi tüm yazılımları sorunsuz çalıştırabiliyor. Bütünleşik Güvenilir Platform Modülü (TPM)* teknolojisi güvenliğiyle piyasaya sürülen Eee Slate, bir yıl boyunca hiçbir ücret ödemeden, limitsiz ASUS WebDepolama olanağı da sunuyor.

Zaman ve Enerji Tasarrufu
Intel® Core™ i5 işlemcinin eşsiz gücü ile çoklu uygulamalarda dahi tablet kullanıcıları için mükemmel deneyim sunan Eee Slate B121, sabit disk yerine SSD kullanıyor. PC yazılımlarının tüm versiyonlarını çalıştıran Windows® 7 Professional ile performansı üst seviyede tutan Eee Slate, hızlı açılış süresi ile de kullanıcılara zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Dosyalarınız için Gelişmiş Güvenlik
Profesyoneller, özel verilerini Eee Slate B121’in TPM’i ile şifreleyip koruyabiliyorlar. Bu da şifreleri ve gizli verileri ele geçirmek isteyen hackerların saldırılarına karşı bir koruma yöntemi olarak dikkat çekiyor.

Ekranınız Hasarlara Karşı Corning® Gorilla® Glass ile korunuyor

Görsel açıdan çarpıcı ve oldukça sağlam yapısı olan Eee Slate B121, hasarlara karşı dirençli, bakımı kolay ve optimize edilmiş dokunmatik ekrana sahip. İyon değişim işlemi ile cam yüzey üzerinde oluşan sıkıştırılmış tabaka kazalarda oluşabilecek hasarları ortadan kaldırıyor.

Çoklu Giriş Seçenekleri  ASUS Eee Slate B121 kullanıcılara dokunarak, kalem ya da harici Bluetooth klavye ile giriş yapabilme seçenekleri sunuyor. Tepkisel çoklu dokunmatik ekran özelliği ile kullanıcılara projelerde iş birliği yapma, sunumları yaratma ve paylaşma kolaylığı sağlar.  Hassas kontrol ve basınç algılama özellikli Wacom çizim kalemi ile de tasarım sektöründeki profesyoneller için ideal bir çözüm sunuyor.

Eşsiz Görüntü Kalitesi

12.1” LED, arka aydınlatmalı WXGA çoklu dokunmatik ekranıyla Eee Slate B121, heryerden rahatlıla görüntülenebilen 178゚görüntü açısına sahip. Bu özelliği ile kullanıcılara cihazı nasıl tuttukları ya da hangi yöne çevirdiklerini düşünmeksizin arkadaşlarıyla içerik ve sunumlarını kolaylıkla paylaşma imkanı sunuyor.

Mini HDMI aracılığıyla geniş bir harici ekrana zahmetsizce görüntü sağlayabilen B121,  Adobe® Flash® 10.3 desteği ile de profesyonellere ve öğrencilere geniş online içerik sağlıyor.  Profesyoneller 2.0 megapiksel kamera kullanarak çalışma arkadaşları ya da iş ortakları ile ofis dışında video konferans yaparak görüntülü iletişim kurabiliyor. Eee Slate B121, kullanıcılarına 1 yıllık ASUS WebDepolama hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.

Microsoft Dünya OEM Pazarlama Başkan Vekili Nick Parker “Microsoft, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yeniliği yaşatan ASUS ile çalışmaktan memnuniyet duyuyor. Yeni Eee Slate, Windows kullanıcılıarının alışkın olduğu performans, güvenlik ve mobil verimliliği business class formatında sağlayarak kullanıcıların beklentilerini karşılıyor ” dedi.

  

Teknik Özellikler;

İşlemci: Intel® Core™ i5 470um

İşletim sistemi: Orijinal Windows® 7 Professional – Orijinal Windows® 7 Ultimate*

Ekran: 12.1“ LED-arkadan aydınlatmalı WXGA ekran – AFFS ile kapasitif ve elektormanyetik panel (1280 x 800)

Bellek: DDR3, 1 x SO-DIMM, 4GB

Depolama: 64GB SSD  – Güvenlik TPM chip

Wi-Fi: WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 +HS

Pil ömrü: 4.5 saat standart, 1080p video oynatma: 2.4 saat, 34W/saat polimer pil

Kamera: 2.0 megapiksel

Ses: HD audio codec

Hoparlörler: Stereo – Yerleşik mikrofon Dijital dizin

Arayüz: 1 x dijitalleştirici kalem, 2 x USB 2.0, 1 x 2-in-1 ses jack (kulaklık/dahili mikrofon), 1 x mini HDMI, 1 x kart okuyucu (MMC/SD/SDHC/SDXC), 1 x dahili DC

AC adaptör Çıkış: USB şarj portuyla 19.5V 60W. Giriş: 100-240V AC, 50Hz/60Hz

Boyutlar ve ağırlık: 312mm x 207.2mm x 16.95mm, 1.16kg

Aksesuarlar: 1 x kullanıcı el kitabı, 1 x garanti kartı, 1 x destek DVD’si, 1 x folio (destek fonksiyonuyla), 1 x güç adaptörü, 1 x temizlik bezi, 5 x doldurulabilir kalem uçları, 1 x kalem ucu temizleyici, 2 x AAA pil, (opsiyonel) Bluetooth klavyesi

“Asus’tan Business Class Tablet” üzerine 3 yorum

 1. Hocam ben sordum mail içeriği aşağıda 🙁

  Merhaba;

  Her iki modelde Türkiye’de satışa sunulmayacaktır. Android işletim sistemli modeller Türkiye’de satışa sunulacaktır.

  Saygılarımızla,
  ASUS Müşteri Hizmetleri

  Cevapla

Yorum yapın