AudienceResearch, Dijital Medya Satışı İçin Güncel Data Bilgisi

Ürün; web siteleri, mobil uygulamalar ve dijital dergiler için dijital kitle boyutunu ve bağlantılarını ölçen Adobe SiteCatalyst ölçümlerini sunuyor…

Adobe, yayıncılara ve dijital pazarlamacılara yönelik olarak; web siteleri, mobil uygulamalar ve dijital dergiler için yeni bir ölçümleme aracı olan Adobe AudienceResearch’ü piyasaya sundu. Adobe SiteCatalyst tarafından algılanan ve belirlenen bu ölçümler, reklamcıların kazançlarını artırmaları için kullanmaları gereken en önemli bilgileri ortaya çıkarmalarını sağlayacak.

AudienceResearch’e, Adobe SiteCatalyst kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak ulaşılabiliyor. Buna ek olarak, Adobe Audience Sertifika Programı da sunan firma, bu program  altındaki Adobe dijital yayıncıları takip eden hedef kitle kriterini de onaylamış oluyor. Kullanıcılar ise sertifikalı yayıncılar haline gelerek, AdienceResearch aracına, kendi bilgileriyle de katkıda bulunabiliyorlar.

Adobe Dijital Pazarlama Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Brad Rencher, bu yeni ürün ile ilgili şunları söyledi;

“Dünyanın en büyük yayıncılarını müşterimiz olarak sayıyoruz. Bu güçlü müşteri profili ile AudienceResearch’ün güçlü bir şekilde benimsenmesini amaçlıyoruz.  AudienceResearch, dijital reklam planlama, medya satın alma ve satma süreçleri alanına güvenilir data sağlarken, dijital kitle büyüklüğünü ölçmek için endüstriye yine doğru ve kanallararası dengeli ölçüm yapabilme yetisi kazandırıyor.”

Yorum yapın