Avansas İşyerlerinin Maliyetlerini Düşürüyor

Günümüz teknoloji dünyasında teknolojinin nimetlerinden maalesef ki yeterince yararlanamıyoruz. Akıllı telefonlar kullanırken halen daha adres soranlar olduğu gibi, ofis ihtiyaçlarından market ihtiyaçlarına kadar birçok alışveriş için offline mağazaları tercih etmeye devam eden ofis çalışanları olduğunu söyleyebiliriz. Temizlik malzemesi almak için markete, kalem almak için kırtasiyeye giderek kapı kapı gezmek kolay bir iş olmasa gerek.

Gerçi vakti olan adam gider alışverişini yapar. Amma ve lakin şirket çalışanları için bu durum tam tersidir. Hatta market ve işyeri alışverişleri şirket çalışanları için işkence haline gelebiliyor. Bugün sizlere ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan olan e-ticaret sitesi Avansas.com deneyimlerimden bahsetmek istiyorum.

[mavi]Teknoloji hiç olmadığı kadar baş döndürücü bir hızla gelişirken neden alışverişlerimizi online yapmıyoruz? [/mavi]

Çalıştığım işyerinde genelde sekretere dosya klasör vb. ihtiyacımız olan malzemeleri aldırıyoruz. O da tam olarak ne alacağını bilmiyor ve rastgele bir şey alıyor. Ofiste her zaman yaşadığımız sorun. Ya da bir ofis mağazasının yakınından geçecek olan o tarafta toplantısı olan bir arkadaşa rica ediyoruz. Yine aynı şekilde vakitsizlik ve ürünlerden anlamayan biri olduğu için rastgele alıp geliyor. Dolayısıyla ofis malzemeleri için kalite sorunu, zaman problemleri ve iade gibi işlemlerde sorunlar ön plana çıkarıyor. Açıkçası çevrenizde büyük bir ofis malzemesi satan mağaza yoksa benim gibi sizlerin de canı birazcık sıkılmıştır.

A4 kağıdı, toner, kartuş malzemeleri, kalem veya kağıt gibi sıkça ihtiyaç duyduğunuz ürünler için aslında Avansas’ı tercih edebilir ve kapınıza kadar teslim alarak vakitten tasarruf edebilirsiniz.

Avansas.com, Türkiye’nin en büyük online ofis malzemeleri satan e-ticaret sistemlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. İnternet sayfasını incelediğiniz zaman bilgisayardan A4 kağıdına, cetvelden çay makinesine kadar ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Binlerce ofis malzemesi olduğu gibi sarf malzemelerinin yanında mutfak, gıda ve dekorasyona kadar 5.000’den fazla ürüne hitap ediyor. Ayrıca Avansas kendi markasının altında yaklaşık 500 ürün ile işyerlerine ekonomik ve kaliteli ürün sunuyor.

Avansas markalı ürünler ile işletmelerin işyerindeki ihtiyaçlarını karşılamayı, işletmelere tasarruf sağlamayı hedefliyor. Yüksek kalitenin uygun fiyat ile buluştuğu Avansas markalı ürünler, rekabetin yoğun olduğu iş ve ticaret hayatında işletmelerin maliyetlerini düşürerek yoğun rekabet ortamında bir adım öne geçmelerini sağlıyor.

Bir İş Gününde Teslim Ediyorlar

Avansas ile yapmış olduğum siparişler bir günde teslim edildi. Hatta teslim alırken bizzat sordum teslim süresini. Ertesi iş günü mutlaka teslim ettiklerini belirttiler. İstanbul’da hem hızlı hem eksiksiz, üstelik kendi araçları ve kendi personelleri tarafından teslim yapılıyor. Kısacası kargo ile de uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz. Ayrıca tüm Türkiye’ye 50 tl üzeri siparişlerde kargo ücretsiz gidiyor.

İade konusunda da bizleri yarı yolda bırakmayan bir marka var karşımızda. Avansas.com memnun kalmadığınız ürünler için neden sormuyor ve size değişim imkanı veriyor. Elbette ki değiştirmek istemezseniz ürünleri iade edebiliyorsunuz. Kısacası uygun fiyatlar, kaliteli ürünler, zaman tasarrufu için kargo derdi veya ek kargo ücretleri olmadan Avansas.com üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığım alışverişte hem kalitesini hem de hızını tecrübe ettiğim Avansas’a bizlere sağladığı kolaylıklar için teşekkürlerimi sunarım.

“Avansas İşyerlerinin Maliyetlerini Düşürüyor” üzerine 8 yorum

 1. Türkiye’de internet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenilir e-ticaret markası gerçekten bir elin parmakları kadar. Avansas isimini daha önce görüp bilsem de henüz bir alışverişim olmadı. Ücretsiz kargo seçeneğini sizden öğrenmiş oldum. Teşekkürler.

  Cevapla
 2. Avansas’la yıllardır çalışırız. Büyük firmadır. Yarı yolda bırakmaz. Arkasında çok sağlam yatırımcılar olduğunu duymuştum zaten kendi araçlarıyla kapımıza kadar getirmelerinden belli adamların sermayesi. Kargo fln uğraştırmıyorlar.

  Cevapla
 3. Web tabanlı satış yapan firmalar daha az maliyetle daha kaliteli işler çıkarabiliyor. Ülkemizdeki vergilendirme maalesef pek adil değil. Bu tip sitelerin en iyi yanı ülkenin her yerine ulaşabiliyor olması. Ülkemizde her malzemeyi her şehirde / ilçede uygun fiyata bulamıyoruz. Kargo ücreti gerçekten önemli bir kriter. Avansas hakkında incelemeniz için teşekkürler. Siteyi sık kullananlara ekliyorum. Vaktim olduğunda detaylı inceleyeceğim.

  Cevapla
 4. internette güvenilir site bulmak gerçekten zor. Net üzerinden alışveriş yapacaksam güvendiğim bildiğim siteler üzerinden yapıyorum. Bunların içinde Avansas’ta var. Bugüne kadar sadece 2 kez alışveriş yapmış olsam da etrafımda sürekli alışveriş yapan arkadaşlarım var. Ne ben ne de arkadaşlarım sorun yaşamadı. Sizin de belirttiğiniz gibi oldukça güvenilir ve işini düzgün yapan büyük bir şirket.

  Cevapla
 5. Avansas’ı kendi alanında lider olarak görüyorum. Her ne kadar güçlü rakipleri olsa da haftalık ve aylık indirimleri diğerlerine göre daha iyi oluyor. Avansas ile ilk alışverişim 2014 yılında olmuştu. Defalarca alışveriş yaptım nazar değmesin hiç sorun yaşamadım. Sağlam ve güvenilir şirket.

  Cevapla
 6. Temizlik ürünleri ve fotokopi kağıtları için avansas ilk fiyat araştırması yaptığımız sitelerden biri. Fiyat ve ürün kalitesi açıkçası benim beklentilerimi karşılıyor. Alış veriş tutarı zaten 50 TL üzeri olduğu için kargo ücretsiz oluyor. Market fiyatlarının altında devam ettikleri sürece alış verişe devam edeceğim 🙂

  Cevapla
 7. Karton bardak, çay ve kahve ihtiyacımızı düzenli olarak Avansas’tan alıyoruz. Fiyatları market fiyatlarının epey altında ve kargoları sorunsuz geliyor. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine avansas sitesini kullanmaya başlamıştım şimdi başkalarına da tavsiye ediyorum 🙂 Güvenilir bir site. Umarım hiç bozmadan hep böyle devam ederler.

  Cevapla
 8. Avansas.com u en çok kırtasiye malzemeleri için tercih ediyorum. Diğer ürünlerinde de fiyatları fena değil ancak özellikle kırtasiye malzemeleri oldukça ucuza geliyor. Avansas’ın A4 fotokopi kağıdı koli fiyatlarını başka hiçbir site veya mağazada göremedim. Fiyatlar ekonomik ve kargoları sorun çıkarmıyor.

  Cevapla

Yorum yapın