Avea Kuluçka Merkezi Daveti…

Perşembe günü Avea Genel Müdürlüğü’nde “Avea Kuluçka Merkezi” davetindeydim. Öncelikle bu güzel davet için ilgili arkadaşlara teşekkürlerimi sunarak sözlerime başlamak isterim. Avea Genel Merkezi’nde Kuluçka Merkezi hakkında bir güzel bilgilendirildik. Tatlı bir sohbet eşliğinde devam eden davette kuluçka merkezinden çıkan ilk uygulamaları test etme fırsatımız oldu.

Öncelikle siz değerli okuyucularıma “Avea Kuluçka Merkezi” nedir? Biraz bahsedeyim.

Avea, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler ile firmasını büyütmek, mobil iletişim konusunda fikirleri olan kişiler için farklı bir gelişim merkezi statüsünde kurulmuş. Açıkçası genç girişimciler için büyük bir fırsat diyebilirim. Özel kuluçka merkezi modeli ile kurulan bu yerde ofis imkanları, teknik alt yapı, bilgi birikimi ve üreteceğiniz ürünler için geniş bir test imkanı sağlamakta. Yalnız bu merkezden yararlanmak isteyen girişimcilerin firma kurma yada kurulu bir firması olması gerekiyor.

AveaLabs’a kabul edilecek girişimci firmalar hem teknoloji ve ürün yönetimi konusunda hem de Avea’nın bilgi birikimi ve deneyiminden yararlanacaklar. Teknik ve ticari ekiplerle birlikte çalışma imkanına sahip olacak bu şanslı girişimcilere yönelik özel eğitim programları da ücretsiz olarak verilebilecek.

Yapılacak olan değerlendirmeler sonunda iş fikri desteklenmeye değer bulunan girişimciler AvaeLabs portalı üzerinden ilan edilecek. Avea genç girişimcilerin fikirleri hayat bulması, yetişmesi ve gelişmesi için eşsiz bir fırsat sunmakta.

Daha fazla bilgi ve başvuru için Avea Kuluçka Merkezine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Web: http://www.avealabs.com/kulucka-merkezi/

“Avea Kuluçka Merkezi Daveti…” üzerine bir yorum

  1. Benide çağırdılar; fakat İstanbul’da olmasından dolayı gidememiştim. Güzel geçtiği için sevindim ama bulunamadığım için üzüldüm şimdi 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın