Back To Math

Matematik yeteneklerinize ve beyninize güveniyor musunuz? Evet bu konuda çok iyiyim diyenleri duyar gibiyim! Bu gece sizlere tam bir beyin egzersizi olan Back To Math’den bahsetmek istiyorum.

Back To Math bir uygulama, uygulamayı akıllı telefonumuz ile açtığımızda bize matematik soruları sormaya başlıyor. İyi bir hafıza, iyi bir işlem gücü ile karşımıza çıkan soruları doğru bir şekilde yanıtlamaya çalışıyoruz. Basit sorulardan zor sorulara doğru kademeler artarak ilerliyor.

Uygulamayı Android market (Google Play) üzerinden indirebiliyorsunuz. Şimdilik sadece Android market üzerinden edinebileceğiniz Back To Math, çok yakında iOS için de kullanılabilir bir hale gelecek.

Sadece indirip, ne kadar iyi olduğunuzu herkese göstermeniz yeterli! Beyin gücünüze dayalı bir zeka oyunu olan Back to Math, diğer bir yandan da matematik yeteneklerinizi hafızanız ile güçlendiriyor.

Müthiş zeka oyunu Back To Math her yaşa hitap edebiliyor. Basit matematik problemleri olan toplama ve çıkartma ile düzenlenen bu oyunda, matematik yeteneklerinizi geliştirirken aynı zamanda dünyadaki matematik hastalarına meydan okuyacaksınız!

“Numaralar beyninize karşı”! Limit yok…

Tek düşmanınız, konsantrasyonunuz! Dostunuz ise değerli beyniniz! Sınırlarınızı zorlayın diyoruz…

Developer; Metin Özhan, Tasarım Video; Veysel Kara, Product Manager; Burak Budak

Back To Math Market; https://play.google.com/store/apps

Yorum yapın