Başlat Menüsü Son Kullanılan Öğeler Temizleme (XP)

Bir arkadaşım aramış bulamamış.  Acaba başlat menüsü içerisinde ki Son kullanılanları nasıl temizlerim diye bir soru sordu.  Aslında biraz kurcalarsanız bulabilirsiniz.  Karışık gelse de bilmeyen arkadaşlar için adım adım başlat menüsü son kullanılan öğeleri nasıl temizleyeceğinizi anlatmak istiyorum.

En Son Kullandıklarım İçeriğini Temizlemek İçin;

Başlat menüsünü sağ tıklıyoruz ve Özellikler’e geliyoruz.   Açılan bölümden Özelleştir’e tıklıyoruz.  Gelişmiş sekmesine geliyoruz ve En son kullanılanlar altında “Listeyi Sil” kısmını tıklıyoruz.  Tamam diyerek çıktığımızda En son kullandığımız belge, müzik ve diğer dosyalar bu kısımdan temizlenmiş olacak.

Böylelikle başka birinin bilgisayarında ne halt ettiyseniz delilleri ortadan kaldırmış olacaksınız :) Hadi kolay gelsin :)

“Başlat Menüsü Son Kullanılan Öğeler Temizleme (XP)” üzerine 3 yorum

  1. Kesinlikle Sana Katılmıyorum Çoğu Site Karışık Söylüyordu Bir Şey Anlamıyordum ama Bu Site Bana Hemen Yardımcı Oldu 2 dk da Yaptım Tşkler ADMİN… :D

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)