Bedava 100 kontör servisleri ve yalanları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette artık sıkça görmeye alıştığımız 100 kontör yalanlarından bahsetmek istiyorum yalan ki ne yalan…

Özelliklede birçok internet sayfasında bu reklamları görmüşsünüzdür. Peki ya gerçektende 100 – 250 kontör veriyorlar mı ?

Bu gece sizlerle paylaşmak istediğim konu bu ne işe yarar nedir ne değildir ?

Öncelikle sormak istediğimiz birkaç soru olmak zorunda..!

1. Bu servisler güvelinir mi ?

2. Gerçektende hediye veriyorlar mı ?

3. Ya kandırılıyorsam ?

4. Ya hediye vermeyeceklerse ?

Sadece kullanıcılar değil benim gibi birçok blog sahibininde canını sıkıyorlar. Araştırmamı dikkatlice başlattım ve 3 gündür bu tip siteleri kurcalıyorum bakalım gerçektende hediye mi veriyorlar adam mı  didi….yorlar ?

Sizlere daha ayrıntılı olarak yazmaya devam edeceğim…

“Bedava 100 kontör servisleri ve yalanları” üzerine 3 yorum

 1. :) abi rekramların birinde karadeniz ezgisi ile yapılmış animasyon var :D onun reklamı güzel :D kontör bahane :D reklam şahane :D

  Cevapla
 2. hocam dolandırıcı bunlar ya,
  Genelde google’nin dağıttığı reklam kuponlarını webmaster sitelerinden toplayıp “Bedava Kontör” diye reklam verip herkezi dolandırıyorlar.

  250 kontörün gidiyor, ay sonun 100 kontör gönderiyorlar
  anlayacağın 150 giriyor kayıt olanlara.

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)