BenQ Go Green Facebook Aktivitesi

BenQ Go Green aktivitesi ile sizleri doğaya duyarlı olmaya çağırıyor.  BenQ tüm ürün tasarımı, Ar-Ge, tedarikçi seçimi ve yönetimi, malzemeler, üretim, müşteri hizmetleri gibi her alanda çevre dostudur.

Uluslararası kalite ve yönetim standartlarını ve Avrupa Birliğinin Zararlı Maddeler Kısıtlama Direktifini (RoHS) karşılamaktadır. Ayrıca kalite yönetimi için ISO 9001 sertifikasına, çevre yönetimiyle ilgili olarak 14001’e ve sosyal sorumlulukla ilgili olarak da kurumumuzun sosyal sorumluluğa adanmışlığının bir göstergesi olan SA8000’e sahiptir.

Bu bağlamda yapılan BenQ Facebook Go Green Aktivitesi, çevre dostu BenQ ürünlerini keşfedilmeyi bekliyor. Aktivite, Facebook üzerinde bir aplikasyon ile yapılmakta. Sizler de çevre dostu fotoğrafınızı ve sloganınızı bu aplikasyon BenQ ile paylaşın BenQ P1410 fotoğraf makinesi kazanma şansını yakalayın.  Katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BenQ Türkiye Fan sayfası https://www.facebook.com/BenQTurkiye

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)