BenQ Türkiye Sosyal Ağ Hesapları ile Karşımızda

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere BenQ Türkiye’nin sosyal ağ hesaplarının açıldığını haber vermek istedim. BenQ Türkiye yenilikleri, teknolojileri ve haberleri ile artık Facebook ve Twitter hesapları üzerinden bilgi vermeye başlayacak. Fan sayfası şuan aktif durumda ve yeni teknoloji monitör ürünleri ile karşımıza geliyor. Twitter hesabı üzerinde de aynı şekilde biz son kullanıcılar için bir iletişim platformu haline geliyor.

Kendilerine sosyal ağlardaki Türkçe destekleri için teşekkür ederim. Büyük markaların hele ki BenQ gibi şirketlerin Türkçe konusunda Sosyal Ağ hesapları kullanmaları ve biz tüketicilerle iletişimde olmaları her zaman bizler için bir avantajdır.  BenQ Türkiye hesaplarını takip etmek isterseniz

Twitter: https://twitter.com/#!/BenQTurkiye

Facebook: https://www.facebook.com/BenQTurkiye

Adreslerini kullanabilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)