Sandisk Türkiye Etkinliği

Geçenlerde Sandisk etkinliğindeydim. Sandisk  yeni ürünleri ile karşımdaydı. Güzel de bir gece olduğunu söyleyebilirim. Cep telefonu, kamera, dizüstüler, tabletler derken kullandığımız bütün aygıtlar içerisindeki depolama ürünleri hakkında bilgi aldık. Sandisk’in yeni ürünleri veri yazma ve okuma konusundaki başarısını katlayarak devam ettirmekte hatta buna bizzat şahit olduğumuzu da söyleyebilirim.

SanDisk’in yeni ürünü Memory Vault en çok dikkatimi çeken ürün oldu. Özelliği ise 100 yıl boyunca verilerinizi saklayabilmesi.  Evet açıkçası 100 yıl sonra teknoloji bize neler getirir bilemem ama 100 yıl garanti veren bir ürüne kesinlikle güvenebileceğimi itiraf etmeliyim. Cihaz içerisindeki datayı saklamak için özel olarak üretilmiş. Ürün 8GB ve 16GB olarak piyasaya sürülecek. Yakında raflarda göreceğimiz bu ürünü incelemek için şimdiden meraklanmaya başladım 🙂

  

Lansmanda 64 GB kapasiteli Extreme Pro gibi birçok ürünün tanıtımı yapıldı. Profesyonel seviyeden tutunda son kullanıcı için de ürünler mevcut. Şöyle bir düşünün tabletler, cep telefonları, dizüstüler hatta masaüstüler derken hafıza kartlarını hemen hemen her yerde kullanmaktayız. Hele ki birçoğunuzun cep telefonlarında yada kameralarında  hafıza kartlarının üzerinde Sandisk yazdığına eminim. Peki ne kadar performanslı olarak kullanmaktayız? Ne kadar kaliteli? Ürününüz ihtiyaçlarınızı ne seviyede karşılıyor?  İşte en önemli noktalar aslında bunlar. Lansmanda bunların yanı sıra Sandisk tarafından geleceğe dair ipuçları da edindim.

Yeni ürün serisinde kablosuz teknoloji de dahil olmak üzere kullanıcıların ilgisini çekecek pek çok yeni inovasyon sunulmakta. Eğlendik de özellikle ışık ve dans gösterileri muhteşemdi 🙂

Bol bol ipucu ve yeni ürünler hakkında bilgi almış olduk. Bakalım Sandisk, her zamanki gibi kaliteli ve performanslı depolama ürünleri ile karşımızda olacak.  Ürün tanıtım ve davet için Global Hill&KnowIton Medya’ya ve Sandisk’e  teşekkürlerimi  iletirim.

Yorum yapın